Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την τελική βαθμολογία από όλους τους ομίλους της Γ Εθνικής: 

1ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κοσμίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-6
Ασπίδα Ξάνθης-Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 6-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 3-1
ΑΕ Καλαμπακίου-Άρης Αβάτου 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Πανσερραϊκός 0-0

Βαθμολογία.

1. Καβάλα  66
2. Νέστος Χρυσούπολης  65
3. Πανσερραϊκός 26 14 4 8 42:24 46
4. Απόλλων Παραλιμνίου 26 13 6 7 40:20 45
5. Αετός Ορφανού 26 11 6 9 44:34 39
6. Ορφέας Ξάνθης 26 11 6 9 34:25 39
7. Άρης Αβάτου 26 11 5 10 27:22 38
8. Αλέξανδρος Κιλκίς 26 9 10 7 26:20 37
9. Κεραυνός Πέρνης 26 9 8 9 29:28 32
10. ΑΕ Καλαμπακίου  29
11. Εθνικός Αλεξανδρούπολης  24
12. Ασπίδα Ξάνθης  20
13. Εθνικός Σιδηροκάστρου  13
14. ΠΑΟ Κοσμίου 13

2ος όμιλος

Ερμής Αμυνταίου-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Μακεδονικός-ΠΟ Τρίγλιας ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 48′ ΛΟΓΩ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΠΕ Λαγκαδά 4-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας-Βέροια 0-2
Ολυμπιακός Κυμίνων-Μελιτέας Μελίτης 1-0

Βαθμολογία.

1. Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως  57
2. Νίκη Αγκαθιάς  53
3. Άρης Παλαιοχωρίου 52
4. ΠΟ Τριγλιας  52
5. Εδεσσαϊκός  45
6. Αλμωπός Αριδαίας  42
7. Α. Σ. Γιαννιτσών  37
8. Μακεδονικός  36
9. Αγροτικός Αστέρας  34
10. ΠΑΟ Κουφαλίων 22
11. Ολυμπιακός Κυμίνων 22
12. Μελιτέας Μελίτης 18
13. Ερμής Αμυνταίου  13
14. Α.Π.Ε. Λαγκαδά 13

3ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Θρίαμβος Σερβιανών-Θεσπρωτός 0-3
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1
Γρεβενά Αεράτα-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Κρόνος Αργυράδων-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

Βαθμολογία.

1. Κρόνος Αργυράδων  48
2. Θεσπρωτός  47
3. Αχέρων Καναλακίου  47
4. Μακεδονικός Φούφας  42
5. Λευκίμμη  42
6. Ναυπακτιακός Αστέρας  40
7. Σούλι Παραμυθίας  40
8. Τηλυκράτης Λευκάδας  39
9. Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  32
10. Θρίαμβος Σερβιανών  30
11. Μακεδονικός Σιάτιστας  22
12. Γρεβενά Αεράτα  5
13. Φλωριάδα  -7

4ος όμιλος

Φωκικός-ΑΟ Σελλάνων 1-1
Θησεάς Αγριάς-ΑΟ Στυλίδας 3-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-3 α.α
Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-ΓΣ Αλμυρού 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αστέρας Ιτέας 4-4

Βαθμολογία.

1 Ολυμπιακός Βόλου  69
2 Νίκη Βόλου  69
3 Αστέρας Ιτέας  44
4 ΑΣ Μετέωρα  42
5 ΓΣ Αλμυρού  36
6 ΑΟ Σελλάνων  36
7 Πιερικός  35
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης  35
9 Θησέας Αγριάς  35
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  30
11 Απόλλων Μακρυχωρίου  25
12 ΑΟ Στυλίδας  24
13 Φωκικός  21
14 Αναγέννηση Καρδίτσας  1

5ος όμιλος

Γιούχτας-Κερατσίνι 2-1
Προοδευτική-Αμπελακιακός 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης 4-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός 2-0
Ατσαλένιος-Ιωνικός 1-2
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-0

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Βαθμολογία.

1 ΟΦ Ιεράπετρας  50
2 Ιωνικός  47
3 Εθνικός Πειραιώς  44
4 ΑΟ Επισκοπής  42
5 Γιούχτας  40
6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  35
7 Ατσαλένιος  34
8 ΑΠΟ Κερατσίνι  33
9 Προοδευτική 29
10 Αμπελακιακός  25
11 ΑΟ Παλαιόχωρας  20
12 Ατρόμητος Πειραιά  11
13 ΑΕ Νεάπολης  10

6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-Ιάλυσος 0-5
Πανηλειακός-Νίκη Τραγανού 2-3
Πανμοβριακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παλληνιακός-Παναιγιάλειος 3-1
ΠΑΟ Βάρδας-Αχαρναϊκός 1-2
Φοίβος Κρεμαστής-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-3

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Βαθμολογία.

1 Ιάλυσος  61
2 Διαγόρας Ρόδου 54
3 Παλληνιακός  40
4 Διαγόρας Βραχνεΐκων  38
5 ΠΑΟ Βάρδας  37
6 Θύελλα Ραφήνας  34
7 Πανηλειακός  32
8 Αχαρναϊκός  31
9 Νίκη Τραγανού 28
10 Παναιγιάλειος 27
11 Πανμοβριακός 21
12 Φοίβος Κρεμαστής  16
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Χαλκίδα-Αιολικός 1-0
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-0
Πανθηραϊκός-Καλλιθεά 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Απόλλων Ερέτριας 7-3
Άγιοι Ανάργυροι-Κόρινθος 5-1
Χαραυγιακός-Αιγάλεω 0-2

Βαθμολογία.

1 Αιγάλεω  56
2 Αιολικός  40
3 Ηλυσιακός  38
4 Πανθηραϊκός  34
5 Άγιοι Ανάργυροι  31
6 Άγιος Ιερόθεος  30
7 Καλλιθέα  27
8 Θύελλα Καμαρίου  26
9 Χαραυγιακός  26
10 ΑΟ Χαλκίς  22
11 ΠΑΣ Κόρινθος  18
12 Απόλλων Ερέτριας  9

8ος όμιλος

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Εικοσιμίας 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ερμιονίδα 2-3
Καλαμάτα-Παναρκαδικός 2-2
ΑΕ Πελλάνας-Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος-Ένωση Λέρνας 5-0
Παναργειακός-Πάμισος 4-0
ΑΟ Υπάτου-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0

Βαθμολογία.

1 Ασπρόπυργος  66
2 Καλαμάτα  63
3 Παναργειακός  57
4 ΑΟ Υπάτου  42
5 ΑΕ Πελλάνας 40
6 ΑΕ Ερμιονίδα  40
7 ΑΟ Κατασταρίου  38
8 Αστέρας Βλαχιώτη  37
9 Παναρκαδικός  35
10 Αμβρυσσέας Διστόμου  33
11 Μανδραϊκός  25
12 Ένωση Λέρνας  18
13 Πάμισος Μεσσήνης  12
14 ΑΟ Εικοσιμίας  3

 

Πηγή: mikriliga.com

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.