Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Super League 2:

Αποτελέσματα 24ης αγων.:

  • Καλλιθέα – Ρόδος 2-0
  • ΑΕΛ – Απόλλων Πόντου 0-0
  • Αλμωπός Αριδαίας – Καβάλα 1-1
  • Απόλλων Λάρισας – Βέροια 0-1
  • Διαγόρας – Καλαμάτα 0-1
  • Εργοτέλης – ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 0-0
  • Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός 3-1
  • ΟΦ Ιεράπετρας – Επισκοπή 0-1
  • Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3
  • Ζάκυνθος – Κηφισιά 1-1
  • Ολυμπιακός Β – Ηρακλής 0-0
  • Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη 1-0
  • ΠΑΕ Χανιά – ΑΕΚ Β 2-1
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Παναθηναϊκός Β 3-1

Επόμενη αγωνιστική: 

Αγωνιστική ημέρα: 14

  • 16.03. 15:00 Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 16.03. 15:00 Ζάκυνθος – ΟΦ Ιεράπετρας

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 16.03. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια

Αγωνιστική ημέρα: 14

  • 16.03. 15:00 Ρόδος – ΑΕΚ Β

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 17.03. 15:00 ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα

Αγωνιστική ημέρα: 25

  • 19.03. 14:45 ΑΕΚ Β – Ζάκυνθος
  • 19.03. 14:45 Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β
  • 19.03. 14:45 Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας
  • 19.03. 17:00 Βέροια – Ολυμπιακός Β
  • 20.03. 14:45 ΑE Καραϊσκάκης Άρτας – Αστέρας Βλαχιώτη
  • 20.03. 14:45 Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
  • 20.03. 14:45 Επισκοπή – Καλλιθέα
  • 20.03. 14:45 Ηρακλής – Πανσερραϊκός
  • 20.03. 14:45 Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
  • 20.03. 14:45 Καβάλα – Νίκη Βόλου
  • 20.03. 14:45 Καλαμάτα – ΠΑΕ Χανιά
  • 20.03. 14:45 Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας
  • 20.03. 14:45 Λεβαδειακός – Ηρόδοτος
  • 20.03. 14:45 Πιερικός – Τρίκαλα
  • 20.03. 14:45 Ρόδος – Αιγάλεω
  • 20.03. 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ

Βαθμολογία:

Βορράς:

  1. Βέροια 22-52
  2. ΑΕΛ 22-47
  3. Αναγέννηση Καρδίτσας 21-43
  4. Ξάνθη 22-36
  5. Νίκη Βόλου 23-35
  6. Ηρακλής 23-33
  7. Αλμωπός Αριδαίας 23-31
  8. Ολυμπιακός Β 22-29
  9. ΠΑΟΚ Β 21-29
  10. Θεσπρωτός 22-24
  11. Απόλλων Λάρισας 22-22
  12. Απόλλων Πόντου 21-21
  13. Πανσερραϊκός 22-20
  14. Τρίκαλα 22-20
  15. Πιερικός 21-19
  16. Ολυμπιακός Βόλου 20-19
  17. Καβάλα 21-16

Νότος:

  1. Λεβαδειακός 21-44
  2. Καλαμάτα 22-44
  3. Καλλιθέα 21-42
  4. ΠΑΕ Χανιά 23-40
  5. Κηφισιά 23-40
  6. Αιγάλεω 21-35
  7. ΑΕΚ Β 22-34
  8. Επισκοπή 23-34
  9. Εργοτέλης 23-33
  10. Παναθηναϊκός Β 22-26
  11. ΟΦ Ιεράπετρας 21-26
  12. Διαγόρας 23-22
  13. ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 22-22
  14. Ρόδος 22-20
  15. Ηρόδοτος 22-20
  16. Αστέρας Βλαχιώτη 22-18
  17. Ζάκυνθος 21-14

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.