Δείτε παρακάτω αναλυτικα την λίστα με τους Διαιτητές και τους βοηθούς στην SL2.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2022-2023

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ

  1. ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  5. ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  7. ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  8. ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  9. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  10. ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  11. ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  12. ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  14. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  15. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  16. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  17. ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  18. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  19. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  20. ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  21. ΠΑΤΕΜΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  22. ΣΥΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  23. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  24. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  25. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  26. ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  27. ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
  28. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  29. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  30. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  31. ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  32. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  33. ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
  34. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
  35. ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  36. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  37. ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  38. ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  39. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  40. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  41. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  42. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  43. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  44. ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  45. ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2022-2023

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ

  1. ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  5. ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  7. ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  8. ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  9. ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  10. ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  11. ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  12. ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  13. ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  14. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
  15. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  16. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  17. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  18. ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  19. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  20. ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  21. ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ
  22. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  23. ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  25. ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  26. ΚΑΡΑΣΣΑΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  27. ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  28. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  29. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  30. ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  31. ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  32. ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  33. ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  34. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  35.  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  36. ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  37. ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  38. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  39. ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  41. ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  42. ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  43. ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  44. ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  45. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  46. ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
  47. ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  48. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  49. ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  50. ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  51. ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  52. ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  53. ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.