Σάββατο, 13 Απριλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Super League 2: Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική (05-06/03/22).

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Super League 2:

Αποτελέσματα 22ης αγων.:

  • ΑE Καραϊσκάκης Άρτας – Παναθηναϊκός Β 1-1
  • Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β 1-1
  • Νίκη Βόλου – Πιερικός 2-0
  • ΟΦ Ιεράπετρας – Λεβαδειακός 0-1
  •  ΑΕΛ – Ηρακλής 3-0
  • Αλμωπός Αριδαίας – Ξάνθη 2-2
  • Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός 1-0
  • Διαγόρας – Κηφισιά 0-2
  • Εργοτέλης – Καλαμάτα 2-0
  • Ζάκυνθος – Ρόδος 5-0
  • Καβάλα – Θεσπρωτός 1-1
  • Καλλιθέα – Ηρόδοτος 3-0
  • Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
  • ΠΑΕ Χανιά – Επισκοπή 1-0
  • ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Πόντου 2-1
  • Τρίκαλα – Βέροια 1-2

Επόμενη αγωνιστική: 

  • 09.03. 15:00 ΑΕΚ Β – Διαγόρας
  • 09.03. 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΑΟΚ Β
  • 09.03. 15:00 Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
  • 09.03. 15:00 Επισκοπή – Ζάκυνθος
  • 09.03. 15:00 Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
  • 09.03. 15:00 Ηρόδοτος – Αιγάλεω
  • 09.03. 15:00 Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας
  • 09.03. 15:00 Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
  • 09.03. 15:00 Κηφισιά – ΠΑΕ Χανιά
  • 09.03. 15:00 Λεβαδειακός – Καλλιθέα
  • 09.03. 15:00 Ξάνθη – Νίκη Βόλου
  • 09.03. 15:00 Παναθηναϊκός Β – Εργοτέλης
  • 09.03. 15:00 Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Β
  • 09.03. 15:00 Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
  • 09.03. 15:00 Ρόδος – ΟΦ Ιεράπετρας
  • 09.03. 15:30 Βέροια – ΑΕΛ

Βαθμολογία:

Βορράς:

  1. Βέροια 20-48
  2. ΑΕΛ 20-45
  3. Αναγέννηση Καρδίτσας 19-37
  4. Ξάνθη 20-35
  5. Νίκη Βόλου 21-31
  6. Ηρακλής 21-29
  7. ΠΑΟΚ Β 20-29
  8. Ολυμπιακός Β 20-28
  9. Αλμωπός Αριδαίας 21-27
  10. Θεσπρωτός 20-24
  11. Απόλλων Λάρισας 20-22
  12. Τρίκαλα 20-20
  13. Πιερικός 21-19
  14. Απόλλων Πόντου 19-17
  15. Πανσερραϊκός 21-17
  16. Ολυμπιακός Βόλου 19-16
  17. Καβάλα 20-15

Νότος:

  1. Λεβαδειακός 21-44
  2. Καλλιθέα 20-39
  3. Καλαμάτα 20-38
  4. ΠΑΕ Χανιά 21-37
  5. Κηφισιά 21-36
  6. Αιγάλεω 20-35
  7. ΑΕΚ Β 20-34
  8. Εργοτέλης 21-31
  9. Επισκοπή 21-28
  10. Παναθηναϊκός Β 20-25
  11. ΟΦ Ιεράπετρας 19-23
  12. ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 21-21
  13. Ρόδος 20-20
  14. Διαγόρας 21-19
  15. Ηρόδοτος 21-17
  16. Αστέρας Βλαχιώτη 20-15
  17. Ζάκυνθος 19-13

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.