Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

SL2: Τα αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική (20/02/22).

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική SL2 2021-22:

Αποτελέσματα 20η αγων.:

  • 20.02 Θεσπρωτός – Ξάνθη 0-0
  • 20.02 Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
  • 20.02 Διαγόρας – Ρόδος 1-0
  • 20.02 Εργοτέλης – Κηφισιά 2-1
  • 20.02 Ζάκυνθος – Ηρόδοτος 1-0
  • 20.02 Καβάλα – Πιερικός 1-2
  • 20.02 Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου 1-0
  • 20.02 ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω 0-1
  • 20.02 ΠΑΕ Χανιά – Λεβαδειακός 3-1
  • 20.02 ΠΑΟΚ Β – Ηρακλής 0-0
  • 20.02 Τρίκαλα – Πανσερραϊκός 1-1
  • 20.02 Παναθηναϊκός Β – Καλαμάτα 1-2
  • 20.02 Αστέρας Βλαχιώτη – Επισκοπή 0-0
  • 19.02 Α.Ε.Λ. – Ολυμπιακός Β 2-1
  • 19.02 ΑE Καραϊσκάκης Άρτας – ΑΕΚ Β 0-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • (Αγ. 12) 23.02. 15:00 Ζάκυνθος – Εργοτέλης
  • (Αγ. 12) 23.02. 15:00 Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας
  • (Αγ. 11) 23.02. 15:00 Καλαμάτα – Καλλιθέα
  • (Αγ. 13) 23.02. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β
  • (Αγ. 12) 23.02. 15:00 Ρόδος – Επισκοπή

21η αγωνιστική

  • 26.02. 14:45 ΑΕΚ Β – Εργοτέλης
  • 26.02. 14:45 Ολυμπιακός Β – Απόλλων Λάρισας
  • 26.02. 17:00 Βέροια – ΠΑΟΚ Β
  • 27.02. 14:45 Αιγάλεω – Καλλιθέα
  • 27.02. 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
  • 27.02. 14:45 Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Βόλου
  • 27.02. 14:45 Επισκοπή – Διαγόρας
  • 27.02. 14:45 Ηρακλής – Τρίκαλα
  • 27.02. 14:45 Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
  • 27.02. 14:45 Καλαμάτα – ΑE Καραϊσκάκης Άρτας
  • 27.02. 14:45 Κηφισιά – Αστέρας Βλαχιώτη
  • 27.02. 14:45 Λεβαδειακός – Ζάκυνθος
  • 27.02. 14:45 Πανσερραϊκός – Α.Ε.Λ.
  • 27.02. 14:45 Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
  • 27.02. 14:45 Ρόδος – ΠΑΕ Χανιά
  • 27.02. 17:00 Ξάνθη – Καβάλα

Βαθμολογία: 

Βορράς:

  1. Βέροια 17-42
  2. Α.Ε.Λ. 18-39
  3. Ξάνθη 17-33
  4. Αναγέννηση Καρδίτσας 15-29
  5. Ολυμπιακός Β 19-28
  6. Νίκη Βόλου 19-27
  7. ΠΑΟΚ Β 17-26
  8. Ηρακλής 17-25
  9. Αλμωπός Αριδαίας 19-25
  10. Θεσπρωτός 19-23
  11. Πιερικός 19-18
  12. Τρίκαλα 18-17
  13. Απόλλων Πόντου 18-17
  14. Πανσερραϊκός 19-17
  15. Απόλλων Λάρισας 18-16
  16. Ολυμπιακός Βόλου 17-13
  17. Καβάλα 18-13

Νότος:

  1. Λεβαδειακός 19-38
  2. Καλαμάτα 17-34
  3. Καλλιθέα 16-34
  4. Αιγάλεω 19-34
  5. ΑΕΚ Β 18-32
  6. ΠΑΕ Χανιά 19-31
  7. Εργοτέλης 18-27
  8. Κηφισιά 18-27
  9. Επισκοπή 18-24
  10. Παναθηναϊκός Β 19-24
  11. ΟΦ Ιεράπετρας 17-23
  12. Ρόδος 16-19
  13. Διαγόρας 19-19
  14. ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 18-17
  15. Ηρόδοτος 19-14
  16. Αστέρας Βλαχιώτη 18-14
  17. Ζάκυνθος 16-7

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.