Τρίτη, 25 Ιουνίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Το πρόγραμμα του Α Γύρου της Β ΕΠΣ Π-Λ (Α και Β Όμιλος)

A Όμιλος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

1η αγωνιστική – Κυριακή 13/10

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ  16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000- ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 16:00  ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ- Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ    11:00  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

 

2η Αγωνιστική  – Κυριακή 20/10                                                               

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ 16:00  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-  Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ                 16:00  ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ- Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ                11:00  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ-  ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ  16:00   ΠΛΑΓΙΑΣ

 

3η Αγωνιστική- Κυριακή 27/10                                                 

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ- Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  15:00  ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 11:00   ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ 15:00  ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

4η Αγωνιστική  – Κυριακή 3/11

                               

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ- Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 15:00  ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000- ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ   15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ- ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

 

5η Αγωνιστική- Κυριακή 10/11

                                               

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ- Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  11:00  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ- Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

 

6η Αγωνιστική  – Κυριακή 24/11                                                               

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ                15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ- ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ              15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

7η Αγωνιστική  – Κυριακή 1/12                                                 

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ               11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ- ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 15:00  ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000- Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 15:00  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ- Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

 

1η Αγωνιστική  – Κυριακή 13/10                                                               

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ- Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ               16:00  ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 11:00  Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

 

2η Αγωνιστική- Κυριακή 20/10                                                                 

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ- Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ                16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ              16:00  ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ   11:00  ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019  16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

 

3η Αγωνιστική  – Κυριακή 27/10                                                               

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ- Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ- ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ      Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019  15:00  ΑΓΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:  Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

 

4η Αγωνιστική  – Κυριακή 3/11                                                 

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ      15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ             ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11  15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική- Κυριακή 10/11                                                                 

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 11:00  ΜΥΤΙΚΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ- ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

 

6η Αγωνιστική-                 Κυριακή 17/11                                 

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ- Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00  ΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ- ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 15:00  ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

7η Αγωνιστική- Κυριακή 24/11                                                 

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 11:00  ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ             ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11  15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

 

8η Αγωνιστική  – Κυριακή 1/12                                                 

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ  – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 15:00 ΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ- Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  30/11/2019 15:00  ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική- Κυριακή 8/12

 

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00  ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ                15:00  Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 11:00  ΑΓΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ- Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ                15:00  ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:  ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

 

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.