Παρασκευή, 19 Απριλίου, 2024

Β ΕΠΣ Π-Λ: Έφυγε με το διπλό από την Πάργα ο Άγιος Βαρνάβας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 25/3 και ώρα 16:00 στο γήπεδο Πάργας η 17η αγωνιστική του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, 2η του Γ Γύρου του πρωταθλήματος, ανάμεσα στον Αστέρα Ανθούσας και τον ΑΣ Αγίου Βαρνάβα Λούρου.

Οι φιλοξενούμενοι έφυγαν με το διπλό με τελικό σκορ 0-2 με ένα εύστοχο πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο του Ναστούλη και γκολ του Χουλιάρα στο 2ο ημίχρονο.

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

Βοηθοί: ΚΕΦΗΣ Γ. – ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ: ΣΤΕΦΟΣ, ΒΕΡΛΕΤΗΣ(86’ ΤΟZAJ), ΧΑΛΚΗΣ, SENKA(69’ ΓΚΛΟΥΤΣΑΙ), GOGA, ΤΣΑΜΠΑΣ, ΜΑΚΟΛΛΑΡΙ, ΚΙΖΙΡΟΓΛΟΥ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ(86’ ΔΕΣΚΑΣ), ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ(56’ ΣΕΡΙΦΗΣ), ΝΑΚΟΣ.

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ(Μπάκας): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ(73’ ΣΕΡΝΤΑΡΙ), ΝΟΚΑ, ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ, ΣΙΣΚΑΣ, ΤΟΥΣΗΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΑΚΑΣ(94’ ΓΡΕΜΑΙ), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(86’ ΖΑΚΑ), ΜΠΑΙΡΑΜΙ.