Πέμπτη, 25 Απριλίου, 2024

Έμειναν στο ‘’Χ’’ Άγιος Βαρνάβας και Ανθούσα

Στο γήπεδο Λούρου συναντήθηκαν σήμερα το πρωί Άγιος Βαρνάβας και Αστέρας Ανθούσας στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με το τελευταίο σφύριγμα να βρίσκει τις δυο ομάδες ισόπαλες με σκορ 1-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με σουτ του Μπάκα έξω από την περιοχή για το 1-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, η Ανθούσα ισοφάρισε σε 1-1 με τον Goga., που ήταν και το τελικό σκορ του παιχνιδιού.

Διαιτητής: ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

Βοηθοί: ΚΕΦΗΣ Γ. – ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ (Μπάκας): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΤΟΥΣΗΣ (ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ), ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ, ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ , ΜΠΑΙΡΑΜΙ,  ΝΟΚΑ,  ΜΠΑΚΑΣ( ΣΤΟΥΠΑΣ), ΓΙΩΤΗΣ(ΣΑΛΜΑΣ Κ.) , ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ( ΣΕΡΝΤΑΡΙ).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ(Τσαμπάς): ΣΤΕΦΟΣ, GOGA, ΤΣΑΜΠΑΣ, ΣΕΡΙΦΗΣ, ΚΙΟΝΤΕΙΣΙ, ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ, ΒΕΡΛΕΤΗΣ, ΣΕΝΚΑ, ΝΤΑΛΗΣ, ΜΑKOΛΛΑΡΙ, ΡΙΖΟΣ.