Τρίτη, 25 Ιουνίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Οι Διαιτητές της Γ΄ Εθνικής (19/02/23).

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

  • 1.17 19/02/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 Γήπεδο Καμπανιακού Χαλάστρας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 1.17 19/02/2023 15:00 Γ.Δ.Δ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

2ος Όμιλος: 

  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΦΟΡΗΣ ΓΕΝΤΖΗΣ (ΠΕΛΛΑΣ) ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΑΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΕΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • 2.15 19/02/2023 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΖΙΟΥΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

3ος Όμιλος: 

  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΓΗΠ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ(ΟΙΧΑΛΙΑΣ) ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ ΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 3.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

  • 4.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 4.15 19/02/2023 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 4.15 19/02/2023 10:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • 4.15 19/02/2023 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 4.15 19/02/2023 15:00 ΜΕΛΙΓΑΛΑ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 4.15 19/02/2023 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ) ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 4.15 19/02/2023 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

5ος Όμιλος: 

  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΓΗΠΕΔΟ Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΟΥ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 5.15 19/02/2023 15:00 ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΑΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.