Παρασκευή, 17 Μαΐου, 2024

Φιλική νίκη του Ερμή Καναλίου κόντρα στο Σούλι Παραμυθιάς

Φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στον Ερμή Καναλίου και το Σούλι Παραμυθιάς πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 17:30 στο γήπεδο Ζαλόγγου, με την ομάδα του Θωμά Βασιλειάδη να παίρνει τη νίκη με τελικό σκορ 4-2.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ σε 1-0 με τον Ράπτη, με την ομάδα του Παναγιώτη Παππά να φέρνει το ματς στα ίσα με τον Τσαρκοβίστα για το 1-1, ενώ ο Μπρούβας έδωσε το προβάδισμα στον Ερμή για το 2-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη το 3-1 έγινε με αυτογκόλ των φιλοξενουμένων, με τον Καλέμι να γράφει το 4-1 για την ομάδα του Θωμά Βασιλειάδη και τον Τσεράγκα για την Παραμυθιά να βρίσκει δίχτυα για το τελικό 4-2.

Διαιτητής: Φίτσας Βασίλης