Σάββατο, 13 Απριλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Super League 2: Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική (04/04/22).

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Super League 2:

Αποτελέσματα (28η Αγ.):

  • 02.04 Αιγάλεω – ΑΕΚ Β 1-1
  • 02.04 Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου 1-2
  • 02.04 Ολυμπιακός Β – Πιερικός 3-0
  • 02.04 ΟΦ Ιεράπετρας – Παναθηναϊκός Β 2-0
  • 02.04 ΠΑΟΚ Β – Αλμωπός Αριδαίας 0-1
  • 03.04 ΑΕΛ – Θεσπρωτός 1-0
  • 03.04 Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη 0-0
  • 03.04 Διαγόρας – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
  • 03.04 Ζάκυνθος – ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 2-0
  • 03.04 Ηρακλής – Απόλλων Πόντου 0-3
  • 03.04 Ηρόδοτος – Κηφισιά 3-2
  • 03.04 Καλλιθέα – Καλαμάτα 0-0
  • 03.04 Λεβαδειακός – Επισκοπή 1-0
  • 03.04 ΠΑΕ Χανιά – Εργοτέλης 0-0
  • 03.04 Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
  • 03.04 Τρίκαλα – Καβάλα 0-2

Επόμενη αγωνιστική: 

  • 06.04. 13:45 ΑE Καραϊσκάκης Άρτας – ΟΦ Ιεράπετρας
  • 06.04. 15:00 ΑΕΚ Β – Ηρόδοτος
  • 06.04. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας – Τρίκαλα
  • 06.04. 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
  • 06.04. 15:00 Απόλλων Πόντου – Βέροια
  • 06.04. 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΕ Χανιά
  • 06.04. 15:00 Επισκοπή – Ρόδος
  • 06.04. 15:00 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
  • 06.04. 15:00 Καβάλα – ΑΕΛ
  • 06.04. 15:00 Καλαμάτα – Αιγάλεω
  • 06.04. 15:00 Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β
  • 06.04. 15:00 Ξάνθη – Ολυμπιακός Β
  • 06.04. 15:00 Παναθηναϊκός Β – Καλλιθέα
  • 06.04. 15:00 Πιερικός – Πανσερραϊκός
  • 06.04. 15:30 Κηφισιά – Λεβαδειακός
  • 06.04. 18:00 Εργοτέλης – Ζάκυνθος

Βαθμολογία:

Βορράς:

  1. Βέροια 26-64
  2. ΑΕΛ 26-56
  3. Ξάνθη 26-44
  4. Νίκη Βόλου 26-44
  5. Αναγέννηση Καρδίτσας 25-44
  6. Αλμωπός Αριδαίας 26-35
  7. ΠΑΟΚ Β 27-35
  8. Ηρακλής 26-34
  9. Ολυμπιακός Β 24-32
  10. Απόλλων Πόντου 26-32
  11. Θεσπρωτός 26-29
  12. Απόλλων Λάρισας 26-27
  13. Πιερικός 26-26
  14. Πανσερραϊκός 26-24
  15. Καβάλα 25-23
  16. Ολυμπιακός Βόλου 26-21
  17. Τρίκαλα 27-21

Νότος:

  1. Λεβαδειακός 25-56
  2. ΠΑΕ Χανιά 27-48
  3. Καλλιθέα 25-48
  4. Κηφισιά 27-46
  5. Καλαμάτα 26-46
  6. Αιγάλεω 25-40
  7. Επισκοπή 27-39
  8. ΑΕΚ Β 25-38
  9. Εργοτέλης 26-34
  10. ΟΦ Ιεράπετρας 25-30
  11. Παναθηναϊκός Β 26-30
  12. Διαγόρας 27-28
  13. Αστέρας Βλαχιώτη 26-27
  14. ΑE Καραϊσκάκης Άρτας 26-25
  15. Ηρόδοτος 26-24
  16. Ζάκυνθος 27-20
  17. Ρόδος 26-16

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.