Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική SL2 2021-22:

Αποτελέσματα (1ης Αγων.): 

Α’ Όμιλος

  • 06/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Β – ΠΑΟΚ Β 3-1
  • 06/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 2-2
  • 07/11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ 3-3
  • 07/11 ΤΡΙΓΛΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
  • 07/11 ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1-0
  • 07/11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ (Δ.Δ)
  • 07/11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 1-0
  • 07/11 ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ 1-1

Β΄ Όμιλος

  • 06/11 ΡΟΔΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-0
  • 07/11 ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Δ.Δ)
  • 07/11 ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΝΙΑ 1-1
  • 07/11 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1-2
  • 07/11 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 2-1
  • 07/11 ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 0-1
  • 07/11 ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β 2-0
  • 07/11 ΑΕΚ Β – ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1-0

Βαθμολογία: 

Α’ Όμιλος

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Β 1-3
  2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1-3
  3. ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ 1-3
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-1
  5. ΤΡΙΚΑΛΑ 1-1
  6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1-1
  7. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1-1
  8. ΑΟ ΞΑΝΘΗ 1-1
  9. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1
  10. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 1-1
  11. ΤΡΙΓΛΙΑ 1-1
  12. ΠΑΟΚ Β 1-0
  13. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
  14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 0-0
  15. ΚΑΒΑΛΑ 0-0
  16. ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1-0
  17. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 1-0

Β΄ Όμιλος

  1. ΚΗΦΙΣΙΑ 1-3
  2. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1-3
  3. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-3
  4. ΑΕΚ Β 1-3
  5. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1-3
  6. ΡΟΔΟΣ 1-3
  7. ΑΙΓΑΛΕΩ 1-1
  8. ΧΑΝΙΑ 1-1
  9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 1-0
  10. ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-0
  11. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 0-0
  12. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
  13. ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 0-0
  14. ΕΠΙΣΚΟΠΗ 1-0
  15. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-0
  16. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1-0
  17. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β 1-0

Επόμενη αγωνιστική: 

Α’ Όμιλος

  • 14/11 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
  • 14/11 15:00 ΚΑΒΑΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 14/11 15:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
  • 14/11 15:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ
  • 14/11 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑ
  • 14/11 15:00 ΠΑΟΚ Β – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 14/11 15:00 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 14/11 15:00 ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Β

Β΄ Όμιλος

  • 14/11 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β – ΑΕΚ Β
  • 14/11 15:00 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ
  • 14/11 15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
  • 14/11 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΡΟΔΟΣ
  • 14/11 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  • 14/11 15:00 ΧΑΝΙΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
  • 14/11 15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 14/11 15:00 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.