Τρίτη, 21 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Πρωτάθλημα ΕΠΣ για Γ’ Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (15/05/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας του Πρωταθλήματος ΕΠΣ για Γ’ Εθνική.

15/05/2024 17:00 Γ.Δ.Δ.ΠΗΓΩΝ (ΚΑΒΑΛΑΣ) Α.Μ.Σ. ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ Π.Α.Ο. ΠΟΝΤΙΩΝ Ν. ΑΜΙΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΥΤΣΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΓΠΣ ΜΕΛ.ΚΟΥΤΣΟΥ ΞΑΝ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

15/05/2024 17:00 ΓΗΠ.ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

15/05/2024 17:00 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡ. (ΦΛΩΡΙΝΑΣ) ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ (ΠΕΛΛΑΣ) Π.Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Α.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

15/05/2024 17:00 Δημοτικό Στάδιο Ν. Μουδανιών (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΒΡΟΥ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15/05/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Α.Π.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ ΑΝΕΖΑ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

15/05/2024 17:00 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) Π.Α.Σ. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Α.Ε. ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

15/05/2024 17:00 ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

15/05/2024 14:30 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ) ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

15/05/2024 17:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΘΗΒΑ ΑΟ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ (ΦΩΚΙΔΑΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜ.ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΔ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) Α.Ο. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΣΟΧΩΡΑΣ)(ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ (ΧΑΝΙΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΟ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15/05/2024 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ(ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) Γ.Φ.Σ. ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

15/05/2024 17:00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΨYΧΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ”ΛΙΑΠΕΙΟ” (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

15/05/2024 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.