Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Π-Λ 2019- 2020 -Δείτε το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 04/9/2018 και ώρα 18:30 , στα Γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (Αρκαδίου 17, Πρέβεζα), η Κλήρωση της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας και το Gosports σας μεταφέρει τις αγωνιστικές του Α Γύρου του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Το παρόν στην κλήρωση έδωσαν εκπρόσωποι των ομάδων, ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας κ. Θωμάς Κάρτσακλας και  ο Γενικός Γραμματέας και Πρόεδρος Επιτροπής των Πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας κ. Κώστας  Τζίμας.

Δείτε το πρόγραμμα του Α Γύρου της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας :

1η αγωνιστική

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

 

2η αγωνιστική

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

 

3η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ- ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

 

4η αγωνιστική 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

 

5η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

6η αγωνιστική 

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

 

7η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

8η αγωνιστική 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

 

9η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

 

10η αγωνιστική 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

 

11η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

12η αγωνιστική 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

 

13η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

 

14η αγωνιστική 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

 

15η αγωνιστική 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.