Πραγματοποιήθηκε χθες Σάββατο 4 Μαΐου 2019 και ώρα 20:00 στη Θεοφάνειο Αίθουσα Τέχνης η εκδήλωση- ομιλία της Λαϊκής Συσπείρωσης με θέμα «Οι θέσεις της Λαϊκής Συσπείρωσης για τους υδρογονάνθρακες».

Κεντρικοί ομιλητές ήταν ο κ. Κώστας Ηλίας, στέλεχος του Κ.Κ.Ε και Αντιπρόεδρος του Εργατικού κέντρου Ιωαννίνων και υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος, ο οποίος ανέλυσε το θέμα «Υδρογονάνθρακες- Τόνοι κερδών για τις εταιρείες, ενεργειακή φτώχεια για το λαό» και ο κ. Νίκος Γιαννούλης, Φυσικός-Περιβαλλοντολόγος, ο οποίος μίλησε για το θέμα «Η έρευνα και η παραγωγή υδρογονανθράκων στην Ήπειρο».

Στην εκδήλωση έγινε και η παρουσίαση του δημοτικού και περιφερειακού ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης, ενώ σήμερα το πρωί η Λαϊκή Συσπείρωση με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Σταύρο Αμάραντο κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Πρέβεζας το ψηφοδέλτιο για τις Δημοτικές Εκλογές στο Δήμο και στα τοπικά συμβούλια.

Δείτε τα ονόματα:

Εκλογική Περιφέρεια ΖΑΛΟΓΓΟΥ

  1. ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΔΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΖΑΡΒΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΝΙΚΗ

 

 Εκλογική Περιφέρεια ΛΟΥΡΟΥ

  1. ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΡΟΣΟΥ (ΚΟΝΑΚΗ) ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  5. ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  7. ΣΙΣΚΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΗΡΑΚΛΗ
  8. ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

 Εκλογική Περιφέρεια ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

  1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΑΥΔΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  3. ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΕΛΑΝΘΗ
  4. ΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  5. ΖΩΗ – ΤΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ (ΓΙΩΤΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΑΝΙΗΛ
  9. ΚΑΠΠΑ (ΝΟΒΑ) ΧΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΤΣΙΠΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  13. ΚΑΤΣΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΚΙΤΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  16. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  17. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  21. ΜΠΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ
  22. ΜΠΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΝΑΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΝΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
  25. ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΠΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  27. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  28. ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  29. ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΡΟΥΣΗ (ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΣΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  32. ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  33. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  34. ΤΣΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΤΣΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  36. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΡΟΥ

  1. ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΖΙΝΕΡΗ – ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΥΦΑΝΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

  1. ΖΗΣΗ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΚΟΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΠΙΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΣΟΥΗΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ

 

  1. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΩΛΕΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΟΣΧΟΥ – ΝΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΦΕΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΖΗΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΚΑΝΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΚΑΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΙΤΣΟΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΪΩΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΩΤΣΑΝΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΜΑΝΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  12. ΠΑΝΤΑ (ΛΙΟΓΚΑ) ΦΩΤΕΙΝΗ (ΣΟΦΗ) του ΘΩΜΑ
  13. ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  14. ΡΑΠΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΣΑΡΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΣΙΔΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΩΠΟΥ

  1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – ΤΣΙΠΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΓΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.