Τετάρτη, 1 Μαΐου, 2024

Πήρε το τρίποντο με τριάρα ο Πανλευκάδιος

Στο γήπεδο Βόνιτσας συναντήθηκαν σήμερα Σάββατο 20 Ιανουαρίου ΠΑΣ Παλιάμπελα και Πανλευκάδιος στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή να βρίσκει τους φιλοξενούμενους νικητές με τελικό σκορ 0-3.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-1 με τον Celaj, με τον Κολοβό να βρίσκει και αυτός δίχτυα για το 0-2 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Κολοβός με δεύτερο προσωπικό του τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 0-3.

Διαιτητής: ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α.

Βοηθοί: ΝΑΣΤΟΣ Ζ. – ΚΩΤΣΗΣ Θ.

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ(Παπαβασίλης): ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ, ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΝΤΑΛΑΣ, ΡΟΥΣΟΣ ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΟΚΑΣ, ΚΑΠΟΤΗΣ, ΜΠΟΥΖΙ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΣΠΕΡΔΕΑ.

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ(Χασακής): ΚΩΤΣΗΣ, ΚΟΨΙΔΑΣ, ΚΟΛΟΒΟΣ, ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ, ΓΑΖΗΣ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ, CELAJ, ΒΕΡΓΙΝΗΣ, ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ, ΓΑΖΗΣ, ΦΕΤΣΗΣ.