Παρασκευή, 3 Μαΐου, 2024

Πήραν το τρίποντο οι Τσουκαλάδες κόντρα στους Νέους Πανλευκάδιου – Ενός λεπτού σιγή στο ματς

Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Κυριακής ο αγώνας της 11ης αγωνιστικής του Α Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στους Νέους Πανλευκάδιου και την Αναγέννηση Τσουκαλάδων, με τους φιλοξενούμενους να φεύγουν με τη νίκη με τελικό σκορ 0-1.

Στην αρχή του αγώνα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή ως ένδειξη πένθους προς την οικογένεια Μαυροκέφαλου, ενώ η ομάδα των Νέων φορούσε και μαύρα περιβραχιόνια ως ένδειξη στήριξης και αγάπης προς την οικογένεια.

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Μπαλτσάς στο 18ο λεπτό , σε ένα πολύ δυνατό ματς με πολλές χαμένες ευκαιρίες.

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

Βοηθοί: ΛΥΤΡΑΣ Ν. –ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.

ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ(Κοντογιώργης):ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ, ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ-ΧΑΛΙΚΙΑΣ, ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ, ΚΟΥΡΤΗΣ, ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ, ΝΑΝΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ, ΚΙΤΣΑΙ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ(Κουντούρης):ΒΕΡΓΙΝΗΣ Ι., ΒΕΡΓΙΝΗΣ Ξ., ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΣΟΛΔΑΤΟΣ, ΜΟΥΓΙΟΣ, ΧΟΤΖΑΣ, ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΛΤΣΑΣ, ΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΡΙΔΑΣ.