Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 7 Μαρτίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 25ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα σε ΠΑΣ Σφακιώτες και ΑΕΝ Σαμψούντας, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 3-1.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 45’ με εύστοχο πέναλτι του Μίνου για το 0-1 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι έκαναν την αντεπίθεση τους και με γκολ των Κτενά, Σούνδια και Κρητικού πήραν τη νίκη και τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της αγωνιστικής.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΠΑΤΣΗΣ Ι. – ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ(Βλασσόπουλος): ΣΑΝΤΑΣ Π., ΣΟΛΔΑΤΟΣ, ΒΛΑΧΟΣ, ΝΑΝΟΣ, ΣΑΝΤΑΣ Σ., ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΕΛΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ, ΚΤΕΝΑΣ, ΣΟΥΝΔΙΑΣ.

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ(Μπρούβας): ΚΙΟΣΓΙΑ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΤΣΟΚΑΣ, ΜΙΝΟΣ, ΚΟΝΑΚΗΣ, ΛΙΑΣΚΟΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΗΣΗΣ, RAMA, ΑΛΙΚΑΙ, ΧΗΤΟΣ.