Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 22 Φεβρουαρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 23ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα σε ΠΑΣ Σφακιώτες και ΑΟ Παλαίρου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο με τελικό σκορ 3-1.

Ως προς το αγωνιστικό κομμάτι οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολ του Μαυρίδη, με τους γηπεδούχους να φέρνουν το ματς στα ίσα με τον Κτενά για το 1-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη δυο γκολ ακόμη για τους Σφακιώτες με Παππά, Καρέλη τους έδωσαν τη νίκη και τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της αγωνιστικής.

Διαιτητής: ΠΑΤΣΗΣ Ι.

Βοηθοί: ΚΩΤΣΗΣ Θ. – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ(Βλασσόπουλος): ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΠΕΙΝΑΣ, ΜΑΚΡΥΜΑΝΩΛΗΣ, ΝΑΝΟΣ, ΣΑΝΤΑΣ, ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΕΛΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΣΟΥΝΔΙΑΣ, ΚΤΕΝΑΣ, ΣΚΕΜΠΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΣΟΛΔΑΤΟΣ, ΜΠΡΕΓΚΟΥ, ΚΑΡΔΑΡΑΣ, ΚΑΡΤΑΝΟΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ, ΦΟΥΝΤΑΣ, ΒΛΑΧΟΣ.

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ(Γεωργαλής): ΒΕΝΕΤΗ, ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ, ΖΕΡΒΑΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ, ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΨΥΧΟΓΙΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΣΙΔΕΡΑΣ, GJOLENA, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ.