Πέρασε από Πάλαιρο ο Εθνικός

0

Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 16:00 στο γήπεδο Παλαίρου ο αγώνας της 5ης αγωνιστικής της Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο Α.Ο. Παλαίρου και τον φιλοξενούμενο Εθνικό Φιλιππιάδας με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 1-5.

Ο Εθνικός μπήκε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και στην διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου πέτυχε πέντε γκολ με τον Κολιό να πετυχαίνει χατ τρικ (0-1 (5΄), 0-2 (20΄), 0-3 (29΄)). Στο 35΄ο Νάστος κάνει το 0-4 ενώ στο 36΄το 0-5 όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου διαμορφώνεται από αυτογκόλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Α.Ο. Παλαίρου μείωσε σε 1-5 με γκολ του Κατσαμπίρη όπου ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α.

ΒΟΗΘΟΙ: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. – ΣΙΣΚΑΣ Σ.

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ): ΣΙΔΕΡΑΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 41΄), ΚΟΛΟΒΟΣ (ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 46΄), ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ, ΨΥΧΟΓΙΟΣ (ΤΣΑΚΑΛΗΣ 82΄), ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ (ΤΣΕΛΙΟΣ 46΄).

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ (ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ): ΒΑΡΕΛΗΣ, KORRESHI (ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 73΄), ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ (COCARI 61΄), ΜΠΕΖΕΒΕΓΚΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΓΟΥΛΑΣ (ΠΑΝΟΥ 80΄), ΝΑΣΤΟΣ (ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 61΄), ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ (CJAPI 61΄), ΝΙΚΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank