Με το ροζ φύλλο επιστρέφει η Δόξα Λευκάδας από τον αγώνα με την Μελίκη για την 7η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Β΄ Εθνικής κατηγορίας 2021-22.

Τα αποτελέσματα, η κατάταξη και οι αγώνες των ομίλων της Β΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Πανελευσινιακός ΑΟ-ΚΑΟ Κορίνθου 86-62

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΝΕΟ Ληξουρίου 61-64

ΠΟΚ Έσπερος-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 85-60

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΕ Πεντέλης 63-59

ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια 81-86

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ Αχαγιά 82 78-60

Ρεπό: ΑΣ Παπάγου

Αναλυτικά οι αγώνες

ΠΟΚ Έσπερος-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 85-60

Δεκάλεπτα: 22-14, 43-40, 68-50, 85-60

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Ορφανός Ιορ.-Χατζημάρκος

Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας): Κολιός, Αγγελόπουλος, Οικονόμου 16(4), Καράβολας 12(2), Αδαμόπουλος 4, Καψαμπέλης 3(1), Οικονομίδης 2, Τσολάκης 4, Ολύμπιος 5, Καπρής 17(1), Χαρούνι 14, Μαγιντόμπε 8(2).

Αργοναύτης (Μπότης-Γιαννακόπουλος): Σγούρος 9(2), Λίτσο 12(2), Συγγούνας 11(1), Κόρμπος, Γεραμάνης 9, Κουρτάλης, Ζακυνθινός 10(1), Σβάρνας 8, Βασιλείου, Παναγιάδης, Σταμέλος 1

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΝΕΟ Ληξουρίου 61-64

Δεκάλεπτα: 14-12, 28-29, 43-42, 61-64

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος Ρ.-Παπαδόπουλος Χ.-Κουτσοδήμος

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 18(4), Γεωργιάδης 8(2), Μπασδέκης 22(3), Λιβανός 3, Καραφαντής 2, Καρυστινός, Καραδημητρίου, Παπουτσής 2, Ραπτόπουλος, Βακόνδιος, Κασιούμης 6.

ΝΕΟΛ (Τσουγανάτος): Παππάς 5, Αντωνάτος, Χονδρογιάννης 12, Νιφοράς 13(1), Χήτος, Κασπίρης 6(1), Μαρούλης 4, Τρυφωνόπουλος 7, Βαβάτσικος 18(2), Ματσούκης, Λουκέρης, Λαμπρόπουλος

ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια 81-86

Δεκάλεπτα: 19-31, 35-47, 69-56, 81-86

Διαιτητές: Καρακάσης-Τσακαλογιαννης-Λογοθέτης

Ν.Κηφισιά (Λαδίκος): Ιωάννου 8(2), Μοσχοβίτης 8(2), Μακρυγιάννης 13(4), Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 12(1), Μανούσος 15, Χατζηνικόλας 12, Κουκάκης 7(1), Μιχαλάκης 3(1), Καρακώστας 3(1).

Τα Φανάρια (Τσαουσίδης): Πολίτης 3(1), Ψαρόπουλος 11, Μάκαρης, Προδρόμου 13(4), Κατσουλάκος 1, Χάρος, Μιλιντίγιεβιτς 35(4), Αναγνωστόπουλος 23

Ένωση Ιλίου-Πεντέλη 63-59

Διαιτητές: Κονταράτος-Φραγκούλη-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 12-13, 28-26, 46-40, 63-59

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Φουντάς 5(1), Τσιουμπρής 19, Γεροκώστας 5, Μπέλλας 15 (2), Σπυρόπουλος 13(2), Πανουσόπουλος Θ. 6(1), Γκουντόπουλος, Καλύβας, Περπαλάϊ, Πανουσόπουλος Κ., Κοσμίδης, Δαρμής.

Πεντέλη (Κιτσούλης – Χαρτοματσίδης): Καστανιώτης 5, Γιαννίκος 4, Νάσσης-Ντανιάς 8(1), Καρακατσάνης 9, Χρυσός 6, Γραμματικός 6(2), Ψαρόπουλος 16(1), Τσιτσιγιάννης 5(1), Μεσίνι, Παπαπέτρου, Τουρτουρόπουλος, Γεροντογιάννης.

Πανελευσιανικός-ΚΑΟΚ 86-62

Διαιτητές: Καρπάνος-Ασλανίδης-Λάμπος

Δεκάλεπτα: 28-6, 54-22, 71-41, 86-62

Πανελευσινιακός: Νίκου 6 (2), Κούτουλας 4 (1), Καράμπελας 11 (3), Πουρης, Θεοδοσίου 9 (3), Κρασάκης 3, Μουμπάρακ 16 (2), Λεκάκης 5 (1), Ρεκουνιώτης 15, Μαυρομιχάλης 2, Δενδρινός 5

ΚΑΟ Κορίνθου: Καπώνης 9 (1), Μακρής Γ. 3 (1), Πρεδάρης 9 (1), Μακρής Δ. 18 (2), Κοντραφούρης 9, Φακοπουλίδης, Δούκας 2, Τσιάκος 8, Κωνσταντίνου 2, Αδαμόπουλος 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – ΑΧΑΓΙΑ 78-60

Διαιτητές: Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα

Δεκάλεπτα: 21-17, 47-33, 60-45, 78-60

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Καρελευθέρης 30 (5), Γεωργοπαπαδάκος 11 (3), Γιαννόπουλος 2, Δικαιόπουλος, Αφαλίδης, Ζήρος 4, Λίτσος 3 (1), Κοντός 17, Μπίγγος, Καραχάλιος 11

Αχαγιά (Λιόνας): Καφέζας 9, Κωτσάβαλος, Σερέμης 8, Μπαρδάκης, Καλογιάννης Λ., Φραντζής 15 (2), Οικονομόπουλος 9 (1), Καλογιάννης Α., Δαβάνης 7 (1), Λυμπέρης 6 (2), Κατσογιάννης 7

Βαθμολογία

1. Έσπερος Καλλιθέας (5-2) 12

2. Παπάγου (5-1) 11

3. ΑΠΑΣ Τα Φανάρια (4-3) 11

4. ΚΑΟ Κορίνθου (3-4) 10

5. Εθνικός Πειραιά (3-4) 10

6. ΦΕΑ (4-2) 10

7. ΝΕΟΛ (4-2) 10

8. Ένωση Ιλίου (3-4) 10

9. Πανελευσινιακός (3-3) 9

10. Αχαγιά ’82 (2-5) 9

11. Αργοναύτης Ραφήνας (3-3) 9

12. Νέα Κηφισιά (2-4) 8

13. Πεντέλη (1-5) 7

*Έχουν κάνει το ρεπό τους Παπάγου, ΦΕΑ, ΝΕΟΛ, Αργοναύτης Ραφήνας, Νέα Κηφισιά, Πανελευσινιακός, Πεντέλη.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

ΝΕΟ Ληξουρίου-Πανελευσινιακός ΑΟ

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-Εθνικός ΟΦΠΦ

ΑΕ Πεντέλης-ΠΟΚ Έσπερος

ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων-ΑΕ Ν.Κηφισιάς

ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ Αχαγιά 82-ΑΣ Παπάγου

Ρεπό: ΑΟ Ένωση Ιλίου

2ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΣΕ Δούκα-Αιγάλεω ΑΟ 77-85

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Π.Φαλήρου 80-75

ΟΦΗ-Πανιώνιος ΓΣΣ 91-96 (παρ.)

ΝΕ Μεγαρίδος-ΓΣ Μανδραϊκός 61-52

ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 53-60

ΑΟΚ Χανιά-ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου 85-62

Ηλυσιακός ΑΟ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου (ανεβλήθη)

Αναλυτικά οι αγώνες

Δούκας-Αιγάλεω 77-85

Διαιτητές: Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 23-17, 38-40, 53-60, 77-85

ΑΣΕ Δούκα (Αγγέλου – Δανιήλ): Μαγουλάς 3 (1), Λαγός 7, Γαρμπής 15 (2), Αναστασόπουλος, Φεράκης, Ντιαλλό 4, Κορκόντζελος 7, Μουλάς 5, Λάκκας 13, Σωτηράκης 11 (1), Μιχαήλ 6, Ματζιώρης 6 (2)

ΑΟ Αιγάλεω (Ζαβός): Βλάχος 9, Κουμπούρας 14 (1), Ψημίτης 7 (1), Ντακούλας 12, Λούκας 12 (1), Παπανδρέου 5 (1), Κάννας, Καρασταμάτης, Μαχαίρας 8, Παπαδόλιας 18, Νικολιδάκης, Γιαννούλης

ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 53-60

Δεκάλεπτα: 15-16, 9-16, 14-19, 15-9

Διαιτητές: Αποστολίδης-Παπαφωτίου-Σιδέρης

Μελίσσια (Δάγλας-Κωνσταντόπουλος): Πρόφκα, Στεργίου Μ. 5(1), Πανέρης, Οικονομόπουλος 14(2), Δοξάκης 11(1), Σεργιένκο 7, Σπηλιόπουλος, Μαλτέζος 16, Κοντός Γ., Δουρουντούς.

Πρωτέας Βούλας (Τερζής-Σουλιώτης): Δενδρινός 6(1), Τσακναρίδης 2, Κυρίλης 12, Ματσάγγος 2, Σκορδάς 19, Μόρφης 9(2), Γάργαλης 5(1), Καραμαλέγκος 5(1), Βισνιέφσκι.

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Π.Φαλήρου 80-75

Δεκάλεπτα: 16-21, 36-34, 56-52, 80-75

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Ναστούλης

Άρης (Παύλος): Τσιότρας 14(1), Γρηγορόπουλος, Μπουρίτης, Πρίτσος 23(4), Κόλλιας 2, Πεταλάς 19(2), Τσάτας 8(1), Παπαδάκης, Καππής 10, Καραβανάς, Βάρλας 4(1).

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Λυτόπουλος 9, Σκόρδος 3, Αγγελόπουλος 16(2), Σταθόπουλος 14(4), Βλασσόπουλος 3, Καλιανιώτης 11, Χαρουνί 3, Ανδρεάτος 3(1), Παπαδάτος, Μπολάτογλου 13(2)

ΝΕΜ – Μανδραϊκός 61-52

Διαιτητές: Μηλαπίδης-Τεφτίκης-Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 23-6, 13-19, 13-14, 12-13

ΝΕΜ (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 11(3), Γκόντγουιν 3, Αγγελόπουλος 20, Γερομιχαλός 3, Μπέμπης 4, Νικολακόπουλος 2, Τζάιδας 3(1), Καλλινικίδης 6, Χάσα, Γκάτζιας 6(1), Γκουαλτιέρι, Εζόμο 4

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Πανόπουλος, Σταματίου 7, Κοψιάς 9(1), Αλεξανδρόπουλος 16(2), Τσάμης, Κωστόπουλος, Λιούνης 4, Δομπραγιάννης 14(1), Κουμάνταρος, Τσιπίδης 2

ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 85-62

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Χαλαμπαλάκης, Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 26-16, 35-27, 59-45, 83-62

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 14, Βαζούκης 6, Στογιάνοβιτς 8, Λυβιάκης, Ψάρας 12, Καραϊσκος 4, Σανδραμάνης 2, Νέσσης 19, Κουρέπης 18, Κοκκινάκης, Τσιρογιάννης 2, Παπαδάκης

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Δεγάιτας): Γκάτζο 4, Δήμου 10, Νάτσος, Ξιούρας 6, Δέδες 15, Πιτούλης 6, Χρήστου, Βαρσαμούλης 11, Ανδρακάκος, Τσαβός 10

ΟΦΗ-Πανιώνιος 91-96

Διαιτητές: Τσαχάκης-Χριστινάκης-Ξυλάς

Δεκάλεπτα: 22-18, 40-36, 58-56, 80-80, (κ.α.), 91-96

ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης) Λιανός 21(3), Μητρόπαπας 16(1), Καρλάφτης 2, Τσερκιτζόγλου 8(2), Μηλαθιανάκης 2,Καμπάκας, Αγαπιάδης 17(2),Πρωτογεράκης 6Λουφάκης, Καψάλης, Θεοδωρίδης 11(3), Πάλλης 8

Πανιώνιος (Μπιτζάνης Γ -Μαρούλης) Βαλιώτης 7(1),Μήτσιαλος, Λαναρής 2,Μίχαλος 8(1),Κυρίτσης 34,Ρουμελιώτης 11(3), Μπελίτσης 14(2),Λυκογιάννης, Σκουλούδης 12,Λιαράκος 8(1)

Βαθμολογία

1.Αιγάλεω (7-0) 14

2.Μεγαρίδα (6-1) 13

3.Πρωτέας Βούλας (5-2) 12

4. Χανιά (4-3) 11

5. Πανιώνιος (4-3) 11

6. ΕΦΑΟΖ (4-2) 10

7.Μανδραϊκός (3-4) 10

8.ΟΦΗ (3-4) 10

9.Παλαιό Φάληρο (2-5) 9

10. Μελίσσια (2-5) 9

11. Κρόνος Αγίου Δημητρίου (2-5) 9

12. Δούκας (2-5) 9

13. Άρης Νίκαιας (2-5) 9

14. Ηλυσιακός (2-4) 8

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

ΑΟ Π.Φαλήρου-ΑΣΕ Δούκα

Πανιώνιος ΓΣΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΓΣ Μανδραϊκός-ΟΦΗ

ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων

Αιγάλεω ΑΟ-ΑΟΚ Χανιά

ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου-Ηλυσιακός ΑΟ

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

3ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ικαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 85-58

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Ερμής Σχηματαρίου 63-59

Εσπερος Λαμίας-ΣΚ Ιωάννινα 67-63

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 78-73

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά 72-68

ΓΑΣ Μελίκης-Δόξα Λευκάδας 51-81

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ίκαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 85-58
Διαιτητές: Δολγύρας-Δημάδης-Γιαννούλης
Δεκάλεπτα: 20-13, 50-25, 69-35, 85-58
Ίκαροι Τρικάλων (Γιασάρης): Αμβράζης 18(2), Μπουργανός 31(7), Παρδακάς 7, Παπαχρήστος 11(1), Κατσαρές 5(1), Τσιαβές 3(1), Σπυράκος 3, Κοϊτσάνος 7.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Κακκαβάς 2, Ψυχογιός 2, Πανταζής 2, Παπαστολόπουλος 2, Κρεμμύδας 16, Αργύρης 8(1), Καλλιάρας 14, Σαββόγλου, Τσέλιος, Οικονόμου 12.

Αιόλος Τρικάλων Γόμφοι-Ερμής Σχηματαρίου 63-59
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης-Πράττος
Δεκάλεπτα: 30-28, 63-59
Αίολος Τρικάλων/Γόμφοι (Φόρος): Κολότσιος 10 (3), Τσιγγενόπουλος 4, Ιωάννου 7, Χατζής, Ψύρρας 18 (2), Θέος 14 (2), Δέσπος 10.
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 14 (3), Δουρούκης 11 (2), Ζαρμακούκης 10, Μπότσης, Καλημέρης 11, Μπατσάς 2, Καρακωσταντίνου, Χάλιος, Δημητριάδης 11 (3)

Έσπερος Λαμίας-Ιωάννινα ΣΚ 67-63
Διαιτητές: Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ.-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 15-23, 31-32, 67-63
Έσπερος (Σοφογιάννης,Τσουκαλαδελης): Τσεσμετζιδης 3(1), Στεφάνου 9 (3), Ευθυμίου 5, Φύκας 12, Παππος 8(1), Τεπετίδης 19 (4), Παπαργυρόπουλος 10, Μπακόλιας 1, Νέστορας, Ρίκος, Μαγγελάκης, Παπασπύρος
Ιωάννινα ΣΚ (Παπαδόπουλος, Χαντελης): Ρούσσος 7(1), Μουρατιδης 7 (1), Τσαταλας 16 (1), Ξιούρας 2, Σταμίρης 18, Σπηλιόπουλος 13(2), Βρασταμηνός, Μαγλαράς, Χαντζάρας.

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 78-73
Διαιτητές: Γερακίνης-Καρακώστας-Παζώλης
Δεκάλεπτα: 21-21, 43-40, 58-48, 78-73
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Αγκρής, Ροδολάκης, Γκοντόπουλος 20(5), Ιλτσογλου 19(3), Αναγνωστόπουλος 12(4), Ευαγγελινός , Σταθούρος 2, Σιμάκης 19(2), Παρασκευάς 6, Γιαννίκος, Νικολής Γ.
Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης Χρ., Βερτζάγιας 8, Σπανόπουλος, Ζησόπουλος 5(1), Κουτίνας 24(3), Λόλας 18, Μπουσκολίτης, Δελεντζές, Ξενιτίδης 9(3), Καλλές 6, Σαριμπαλίδης 3(1).

ΑΓΣ Ιωαννίνων–Τιτάνες Παλαμά 72–68
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Παπαγερίδης-Κοϊμτζόγλου
Δεκάλεπτα: 15-13, 39-30, 52-42, 72-68
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 16, Γυφτάκης 12, Μπαζάκας 10, Κάννης 7(1), Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης, Μάντζιος 21, Αντωνίου, Παππάς, Μητρόπουλος, Ψάλτου 4.
Τιτάνες Παλαμά (Χατζιάρας): Τσούμας Γ. 4, Μάνος, Καραδήμας 18(1), Ξένος, Σφακιανός 8(2) Τσούμας 8, Ξένος, Μανδαλάκης 27(2), Μούμογλου 3, Αρχοντούλης, Βλάχος.

Μελίκη-Δόξα Λευκάδας 51-81
Διαιτητές: Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Β.
Δεκάλεπτα: 7-22, 27, 35, 43-51, 51-81
Διαιτητές: Χατζημπαλιδης Κολοκυθάς Αναστασιαδης
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Μπαρζού Γ., Μωϋσίδης 13(3), Ματράκας, Ντόβας 2, Εσερπόγλου 3(1), Τζιοβάρας 7 (1), Μανούσος 15, Ρογγότης, Κυριακού 9(2), Αμανατίδης 2, Αλευρίδης.
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Άργυρος, Κοντούδης 15, Κατωπόδης 2, Βαγενάς 19, Καφφές 2, Μάλφας, Τζακόπουλος 16(2), Κουρτίδης 27(3), Καραγιαννίδης, Λαζάρου

Βαθμολογία

1. Ερμής Σχηματαρίου (6-1) 13

2. Ικαροι Τρικάλων (6-0) 12

3. Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (5-1) 11

4. Νίκη Βόλου (4-3) 11

5. Δόξα Λευκάδας (4-3) 11

6. Εσπερος Λαμίας (4-2) 10

7. ΣΚ Ιωάννινα (3-4) 10

8. Τιτάνες Παλαμά (2-5) 9

9. Αναγέννηση Καρδίτσας (2-5) 9

10. Ολυμπιακός Βόλου (2-4) 8

11. ΑΓΣ Ιωαννίνων (2-4) 8

12. Πρωτέας Γρεβενών (2-4) 8

13. ΓΑΣ Μελίκης (0-6) 6

* Πρωτέας Γρεβενών, ΓΑΣ Μελίκης, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Ικαροι Τρικάλων, Αίολος Τρικάλων-Γόμφοι, Εσπερος Λαμίας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό τους.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαροι Τρικάλων

ΣΚ Ιωάννινα-Αίολος Τρικάλων Γόμφοι

Νίκη Βόλου-Έσπερος Λαμίας

Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

4ος Όμιλος – 8η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης 78-86

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή 88-70

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Ερμής Λαγκαδά 65-73

ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 65-69

ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου 57-77

ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΚΣ Γέφυρας 63-66

ΠΣ Ευκαρπίας-Πανσερραϊκός 81-79

Οι αγώνες αναλυτικά:

Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης 78-86
Διαιτητές: Ξέρας-Μαραμής-Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 15-23, 40-37, 65-56, 78-86
Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 10, Αμπαράς 16(2), Ρόπουτης 3, Βαρδής 5(1), Γκύζης, Αζίζης 12(2), Φλιάτης Ι. 11(3), Φλιάτης Γ. 18(1), Γεωργάκης 3, Φωτιάδης, Κομματάς, Βεργούλης.
Λεύκιππος Ξάνθης (Λεμονίδης): Μαραβέγιας 7(1), Παλλάκης 23(2), Μακαρατζής, Περρής 10(2), Τσιλόγλου, Kαλεντζή, Μαυρογιάννης 11, Στουρνάρας, Μηντζαρίδης 5(1), Παπαδήμας 13, Χρήστου 17(2)

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Κομοτηνή 88-70
Διαιτητές: Τσιαπλής-Χατζηχαρίσης-Παπανικολάου Γ.
Δεκάλεπτα: 29-24, 50-40, 72-54, 88-70
ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς (Πετρόπουλος): Φλιώνης 8(1), Βαρύτης 16(2), Κυφωνίδης 23(2), Παπαδόπουλος 11(1), Φουρκιώτης 17(5), Ντίαθ 7, Παπανικολάου 6, Μαυρίδης.
ΓΑΣ Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Απαλάι, Παπανδρεόπουλος 21, Ζεκεριέ 15(5), Κάλτσος 3, Ναλμπάντης 4, Χαλήλ 6, Μαλανδρής 15(3), Ρίννης 6(1).

Μαχητές Πειραματικού-Ερμής Λαγκαδά 65-73
Διαιτητές: Λόρτος-Θεοδώρου-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 12-12, 25-35, 46-59, 65-73
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Κυργάκης, Γεωργίου 15(2), Παπασάββογλου, Πετράκης 15(4), Νώτης 15(2), Καραγιώργος 8, Κουτσοκώστας 3, Βαιντερλής, Παπασσάβογλου Α., Κόνσουλας 6(1), Μπάδης 3(1).
Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 7, Μητρόπουλος 5(1), Πλιούκας 5(1), Χρυσόπουλος 25(5), Φυλάκης, Πεχλιβανίδης 3(1), Γκέλιος 6(1), Καμαριώτης 9(1), Λογοθέτης 13, Ταουσάνης.

ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ 65-69
Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν.-Παπαθανασίου Στ.-Σαρακενίδης
Δεκάλεπτα: 18-24, 33-39, 51-55, 65-69
ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης Α. 3(1), Ψευτογκάς, Zωγράφος, Μιχαηλίδης 11, Κατσαμούρης 11(1), Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης 11(3), Στόλης 4, Πασχαλίδης 15, Κάσουρας 10(1).
ΧΑΝΘ (Κεραμέας-Κοκκινόπουλος): Σαρρής, Μαργαριτόπουλος 2, Απαζίδης 22(4), Ρουκουνάκης, Αλτίνης 9(1), Κυλαντωνίδης 1, Ζιάκας 21(5), Συμεωνίδης, Δημητρίου 7(1), Τσιριλάκης 7, Σειραδάκης.

Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου 57-77
Διαιτητές: Ντόγκας-Εκίζογλου-Λαδάς
Δεκάλεπτα: 13-15, 21-36, 39-57, 57-77
ΑΟ Πολυγύρου (Τσούρμας): Λεπτοκαρίδης 18(2), Πιπιλιάρης 7, Κουτουξίδης 13, Ντινάκης 5(1), Καρασίμος 4, Μπόλντογλου 4, Καντάρκος 1, Κατιρτζίδης 5(1).
Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Αναστασόπουλος, Κοτσάνος 6, Γαλανίδης 21(5), Παναγιώτου, Μπαλτζόπουλος 3(1), Κιγμέτογλου 17(1), Κάτζος 10(2), Καλαμπάκας 15(2), Λαζαρίδης 5(1), Τσαρτσάλης.

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Γέφυρα 63-66
Διαιτητές: Ντούρας-Μελανίδης-Χατζηκώστας
Δεκάλεπτα: 11-15, 27-34, 45-49, 63-66
Κ.Α.Ο.Χ. (Παναγιωτόπουλος): Βαζούκης, Λάσκαρης, Ράντονιτς 5(1), Φιλοξενίδης 20(2), Σερέτης, Δεληγιώργης 19(3), Πούλος, Γκατζιούρας 8 Τύπος 3, Ντούνι 8, Παναγιωτόπουλος.
Κ.Σ ΓΕΦΥΡΑΣ (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης, Μπρόζος 31(5), Μπάρμπας, Σαββίδης 10(2), Παπαδόπουλος, Ανδρέου, Χατζηκυριακίδης 7(2), Στράτος, Μπένας 6, Καλαϊτζίδης 3(1) Ευσταθιάδης, Καλογιαννίδης 9.

Ευκαρπία-Πανσερραϊκός 81-79
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Αφραφιώτης Γρ.
Δεκάλεπτα: 21-22, 39-35, 63-60, 81-79
Ευκαρπία (Δαδάλας): Βογιατζής 3, Τουλούπης 7, Μελαδιανός 6(2), Βρεττάς 5, Χολέβας 26(1), Πλεξίδας 16(1), Γκαβέζος 15(1), Λόγυρος, Βουρτζούμης, Κρίτσικας, Βάσκος, Χαρτόπουλος 3
Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 33(4), Ντίνος 10(1), Δατσιάδης 8(1), Γεωργιανός 2, Δημητρακάς, Γκούτζιας 4, Ασημάκης 12(2), Μπίλιος 10(2), Χαρίτογλου, Γούνας.

Βαθμολογία

1. Ερμής Λαγκαδά (6-2) 14

2. Αίας Ευόσμου (6-1) 13

3. Μακεδονικός (6-1) 13

4. ΧΑΝΘ (5-3) 13

5. Λεύκιππος Ξάνθης (4-3) 11

6. ΠΣ Ευκαρπίας (4-3) 11

7. Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (4-2) 10

8. ΚΣ Γέφυρας (4-2) 10

9. ΑΟ Πολυγύρου (2-5) 9

10. ΓΑΣ Κομοτηνή (1-7) 9

11. Πανσερραϊκός (2-4) 8

12. ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς (2-4) 8

13. ΚΑΟ Χαλκιδικής (1-6) 8

14. ΜΕΝΤ (1-5) 7

*Μακεδονικός, Αίας, Ευκαρπία, Λεύκιππος, ΠΣ Ευκαρπίας, Πολύγυρος και ΚΑΟΧ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Μαχητές, Γέφυρα, ΜΕΝΤ, Αρετσού και Πανσερραϊκός δύο.

Επόμενη αγωνιστική (9η, 5/12)

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς

ΓΑΣ Κομοτηνή-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

Ερμής Λαγκαδά-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός

ΚΣ Γέφυρας-ΑΟ Πολυγύρου

Πανσερραϊκός-ΚΑΟ Χαλκιδικής

Ρεπό: ΧΑΝΘ, ΠΣ Ευκαρπίας