Τετάρτη, 22 Μαΐου, 2024

Πέρασε από Κατούνα η Αναγέννηση Τσουκαλάδων

Η Αναγέννηση Τσουκαλάδων επικράτησε σήμερα στο γήπεδο Σφακιωτών του Πέα Κατούνας με 1-3 στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής του Α Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 21ο λεπτό με τον Αρίδα για το 0-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, η Κατούνα ισοφάρισε το ματς στο 75΄ με τον Λαυράνο για το 1-1. Οι Τσουκαλάδες πήραν κεφάλι στο σκορ στο 84΄ με τον Βεργίνη Ξ. για το 1-2, ενώ το τελικό 1-3 διαμόρφωσε στο 90΄ ο Βασιλάκης.

• Διαιτητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.
  • Βοηθοί: ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. – ΛΥΤΡΑΣ Ν.

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ: ΒΕΝΕΤΗ, ΔΙΓΕΝΗΣ Γ., ΔΙΓΕΝΗΣ Δ., ΜΠΑΛΤΣΑΣ Π., ΠΕΤΟΥΣΗΣ, ΦΩΤΕΙΝΟΣ Π., ΒΡΕΤΤΟΣ Θ., ΧΟΤΖΑΙ, ΛΑΥΡΑΝΟΣ, ΦΩΤΕΙΝΟΣ Ε., ΜΠΑΛΤΣΑΣ Μ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ: ΒΕΡΓΙΝΗΣ Ι., ΒΕΡΓΙΝΗΣ Ξ., ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΜΟΥΓΙΟΣ, ΣΟΛΔΑΤΟΣ, ΜΠΑΛΤΣΑΣ, ΧΟΤΖΑΣ, BREGOU, ΑΡΙΔΑΣ, ΚΟΥΡΤΗΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ.