ΠΑΣ Πρέβεζα, Αχέρων, Τηλυκράτης και Αναγέννηση ρίχνονται στη μάχη της Γ Εθνικής – Αναλυτικά το πρόγραμμα

Η Γ Εθνική επιστρέφει… δυναμικά και φέτος το ενδιαφέρον μας είναι μεγαλύτερο αφού στον 4ο Όμιλο συμμετέχουν 4 ομάδες γνώριμες σε εμάς. Τηλυκράτης και ΠΑΣ Αχέρων για ακόμη μια χρονιά και ΠΑΣ Πρέβεζα και Αναγέννηση Άρτας οι νέες του Ομίλου.

Η σέντρα του νέου πρωταθλήματος, θα γίνει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου.

Στον 4ο Όμιλο συμμετέχουν οι ομάδες: Τηλυκράτης, Α.Ο Ανατολής, Θιναλιακός, Μακεδονικός Φούφα, Απόλλων Ευπαλίου, ΑΕ Λευκίμμης, ΑΕΠ Καραγιαννίων, ΑΕ Μεσολογγίου, Αχέρων Καναλακίου, Σούλι Παραμυθιάς, ΠΑΣ Πρέβεζα, Ναυπακτιακός Αστέρας, Αναγέννηση Άρτας, Αστέρας Ιτέας.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ Εθνικής:

1η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός – Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου
Αχέρων Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική
Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014
ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014
Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου
Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης 2014
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζα
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχέρων Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014
Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζα – Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα
Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η αγωνιστική
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΟ Ανατολής
Αχέρων Καναλακίου – Θιναλιακός
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

12η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αχέρων Καναλακίου

13η αγωνιστική

Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα

14η αγωνιστική

ΑΟ Ανατολής – Τηλυκράτης 2014
Μακεδονικός Φούφα – Θιναλιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Άρτας

15η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Θιναλιακός
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΟ Ανατολής
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου
Αναγέννηση Άρτας – Σούλι Παραμυθιάς
Αστέρας Ιτέας – Ναυπακτιακός Αστέρας

16η αγωνιστική
Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης 2014
Θιναλιακός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΟ Ανατολής – Αχέρων Καναλακίου
Μακεδονικός Φούφα – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Ιτέας
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός Αστέρας

17η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αχέρων Καναλακίου – Απόλλων Ευπαλίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – Θιναλιακός
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Ανατολής
Αστέρας Ιτέας – Μακεδονικός Φούφα
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Μεσολογγίου

18η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης 2014
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΠΑΣ Πρέβεζα
Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας
Θιναλιακός – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Ανατολής – Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕ Μεσολογγίου

19η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αναγέννηση Άρτας – Αχέρων Καναλακίου
Αστέρας Ιτέας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Ευπαλίου
Σούλι Παραμυθιάς – Θιναλιακός
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

20η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης 2014
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Ιτέας
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Σούλι Παραμυθιάς
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Μεσολογγίου
Θιναλιακός – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Ανατολής – Μακεδονικός Φούφα

21η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Αστέρας Ιτέας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας
Σούλι Παραμυθιάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΟ Ανατολής – Θιναλιακός

22η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας – Τηλυκράτης 2014
Αστέρας Ιτέας – Σούλι Παραμυθιάς
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός – Απόλλων Ευπαλίου

23η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Μεσολογγίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Αστέρας Ιτέας
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ Πρέβεζα
Θιναλιακός – Αχέρων Καναλακίου
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

24η αγωνιστική
ΑΕ Μεσολογγίου – Τηλυκράτης 2014
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Ανατολής
Αναγέννηση Άρτας – Θιναλιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα– Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αχέρων Καναλακίου

25η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΟ Ανατολής – Σούλι Παραμυθιάς
Θιναλιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Ευπαλίου – Αστέρας Ιτέας
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Πρέβεζα

26η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Λευκίμμης – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Μεσολογγίου – Θιναλιακός
Σούλι Παραμυθιάς – Απόλλων Ευπαλίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Ιτέας – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

error: Content is protected !!