Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 12ης αγωνιστικής της FL.

16/05/21 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΛΟΥ “Π.Ι. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

  • ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

16/05/21 17:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

16/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ” ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020

  • ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

16/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ” ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

17/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15/05/21 14:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΓΛΙΑ Π.Ο.

  • ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

16/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΒΑΛΑΣ “ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ” ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

  • ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛ. ΞΑΝΘΗΣ
  • ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

16/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

  • ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

16/05/21 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 2019 ΠΙΕΡΙΚΟΣ

  • ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

16/05/21 17:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α.Ε.Π. ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ