1ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΡΑΜΑ Κ15 ΞΑΝΘΗ Κ15 ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΡΑΜΑ Κ17 ΞΑΝΘΗ Κ17 ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ Κ15 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Κ15 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ Κ17 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Κ17 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • 23/12/2021 12:00 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Κ15 ΕΒΡΟΣ Κ15 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 23/12/2021 14:30 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Κ17 ΕΒΡΟΣ Κ17 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 22/12/2021 12:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΕΣ Κ15 ΘΡΑΚΗ Κ15 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΕΣ Κ17 ΘΡΑΚΗ Κ17 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΟΔΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΛΚΙΣ

2ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΓΡΕΒΕΝΑ Κ15 ΠΕΛΛΑ Κ15 ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΓΡΕΒΕΝΑ Κ17 ΠΕΛΛΑ Κ17 ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 05/01/2022 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΚΙΛΚΙΣ Κ15 ΦΛΩΡΙΝΑ Κ15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΔΕΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 05/01/2022 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΚΙΛΚΙΣ Κ17 ΦΛΩΡΙΝΑ Κ17 ΣΑΦΟΥΡΗΣ -ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΔΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ  ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 22/12/2021 12:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ Κ15 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Κ15 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ Κ17 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Κ17 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ (Ν.ΕΦΕΣΟΥ) (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΑ Κ15 ΗΜΑΘΙΑ Κ15 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ (Ν.ΕΦΕΣΟΥ) (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΑ Κ17 ΗΜΑΘΙΑ Κ17 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ Κ15 ΠΡΕΒΕΖΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ Κ15 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ Κ17 ΠΡΕΒΕΖΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ Κ17 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 22/12/2021 12:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΗΠΕΙΡΟΣ Κ15 ΛΑΡΙΣΑ Κ15 ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΗΠΕΙΡΟΣ Κ17 ΛΑΡΙΣΑ Κ17 ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΤΡΙΚΑΛΑ Κ15 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ Κ15 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΤΡΙΚΑΛΑ Κ17 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ Κ17 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

4ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:00 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΓ. ΣΠΥΡ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΒΟΙΩΤΙΑ Κ15 ΦΩΚΙΔΑ Κ15 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΓ. ΣΠΥΡ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΒΟΙΩΤΙΑ Κ17 ΦΩΚΙΔΑ Κ17 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΑΘΛ/ΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΙΑ Κ15 ΕΥΒΟΙΑ Κ15 ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΑΘΛ/ΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΙΑ Κ17 ΕΥΒΟΙΑ Κ17 ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΚΑΡΔΙΤΣΑ Κ15 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ Κ15 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΚΑΡΔΙΤΣΑ Κ17 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ Κ17 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΣΠΙΑΝΤΖΑΣ “ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΗΛΕΙΑ Κ15 ΖΑΚΥΝΘΟΣ Κ15 ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΣΠΙΑΝΤΖΑΣ “ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΗΛΕΙΑ Κ17 ΖΑΚΥΝΘΟΣ Κ17 ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 22/12/2021 9:00 Α.Ε.Κ.Ε.Π.Σ ΛΑΚΩΝΙΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΛΑΚΩΝΙΑ Κ15 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ-ΙΘΑΚΗ Κ15 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 22/12/2021 11:00 Α.Ε.Κ.Ε.Π.Σ ΛΑΚΩΝΙΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΛΑΚΩΝΙΑ Κ17 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ-ΙΘΑΚΗ Κ17 ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 12/22/2021 12:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΜΕΣΣΗΝΙΑ Κ15 ΑΧΑΪΑ Κ15 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΜΕΣΣΗΝΙΑ Κ17 ΑΧΑΪΑ Κ17 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΤΣΕΡΦΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

6ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗ Κ15 ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗ Κ15 ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗ Κ17 ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗ Κ17 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 22/12/2021 12:00 ΔΑΚ ΤΟΛΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΡΓΟΛΙΔΑ Κ15 ΚΟΡΙΝΘΙΑ Κ15 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΑΚ ΤΟΛΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΡΓΟΛΙΔΑ Κ17 ΚΟΡΙΝΘΙΑ Κ17 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 22/12/2021 12:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΑΡΚΑΔΙΑ Κ15 ΑΘΗΝΑ Κ15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΑΡΚΑΔΙΑ Κ17 ΑΘΗΝΑ Κ17 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

8ος Όμιλος:

  • 22/12/2021 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΣΙΡΙΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΡΕΘΥΜΝΟ Κ15 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κ15 ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 22/12/2021 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΣΙΡΙΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΡΕΘΥΜΝΟ Κ17 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κ17 ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 22/12/2021 12:00 ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ (ΧΑΝΙΩΝ) ΧΑΝΙΑ Κ15 ΛΑΣΙΘΙ Κ15 ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 22/12/2021 14:30 ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ (ΧΑΝΙΩΝ) ΧΑΝΙΑ Κ17 ΛΑΣΙΘΙ Κ17 ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.