Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοινώνονται οι διαιτητές και βοηθοί διαιτητές που ορίστηκαν να σφυρίξουν στους αγώνες της 1ης αγωνιστικής σε Κ-14 και Κ-12.

1ος Ομιλος

11/12/19 12:30 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  • ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

11/12/19 14:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  • ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

11/12/19 12:30 ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

  • ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΒΡΟΥ

11/12/19 14:00 ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

  • ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΒΡΟΥ

14/12/19 12:30 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/12/19 12:30 ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

11/12/19 14:00 ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

2ος Ομιλος

11/12/19 12:30 ΓΗΠ. ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  • ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

11/12/19 14:00 ΓΗΠ. ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  • ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

11/12/19 12:30 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

11/12/19 14:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

11/12/19 12:30 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

  • ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11/12/19 14:00 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

  • ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

14/12/19 12:30 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  • ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

14/12/19 14:00 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  • ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

3ος Ομιλος

11/12/19 12:30 ΔΗΜ. Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11/12/19 14:00 ΔΗΜ. Ν. ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

  • ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11/12/19 12:30 ΓΗΠ. FOOTBALL FACTORY ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  • ΠΛΑΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

11/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΥΩΝ ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  • ΠΛΑΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

11/12/19 12:30 ΔΗΜ. ΑΡΤΑΣ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

  • ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

11/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΑΡΤΑΣ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

  • ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4ος Ομιλος

11/12/19 11:30 ΔΗΜ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

  • ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

11/12/19 13:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

  • ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

11/12/19 12:30 ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  • ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/12/19 14:00 ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  • ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/12/19 12:30 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

  • ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

11/12/19 14:00 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

  • ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

5ος Ομιλος

11/12/19 14:30 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ

  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/12/19 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ

  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

14/12/19 9:30 ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ

  • ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

14/12/19 11:00 ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ

  • ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

6ος Ομιλος

11/12/19 12:30 ΔΑΚ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/12/19 14:00 ΔΑΚ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/12/19 12:30 ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΝΙΚΟΛ.) ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/12/19 14:00 ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΝΙΚΟΛ.) ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/12/19 12:30 ΔΗΜ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

  • ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

  • ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

8ος Ομιλος

11/12/19 12:30 ΓΗΠ. KIDO (ιδιωτικό) ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

  • ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11/12/19 14:00 ΓΗΠ. KIDO (ιδιωτικό) ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

  • ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11/12/19 12:30 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  • ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ

11/12/19 14:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  • ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.