Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοινώνονται οι διαιτητές και βοηθοί διαιτητές που ορίστηκαν να σφυρίξουν στους αγώνες της 6ης αγωνιστικής σε Κ-14 και Κ-12.

2ος Όμιλος

19/02/20 12:30 ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

19/02/20 14:00 ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

19/02/20 12:30 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

19/02/20 14:00 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

19/02/20 12:30 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

19/02/20 14:00 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

3ος Όμιλος

19/02/20 12:30 ΓΗΠ. FOOTBALL FACTORY ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19/02/20 14:00 ΓΗΠ. FOOTBALL FACTORY ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19/02/20 12:30 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ

19/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ

19/02/20 11:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΛΑΝΑ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

19/02/20 12:30 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4ος Όμιλος

19/02/20 12:30 ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

19/02/20 14:00 ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

19/02/20 12:30 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

19/02/20 14:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

19/02/20 12:30 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

19/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος

19/02/20 11:45 ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

19/02/20 13:45 ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

19/02/20 13:30 ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

19/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΙΚΛΩΝ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

19/02/20 12:00 ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

19/02/20 13:30 ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

6ος Όμιλος

19/02/20 12:30 ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΧΡΟΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

19/02/20 14:00 ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

19/02/20 12:30 ΔΗΜ. ΑΝΑΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

19/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΑΝΑΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

19/02/20 12:30 ΔΗΜ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

19/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

8ος Όμιλος

19/02/20 12:30 ΓΗΠ. KIDO (ιδιωτικό) ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

19/02/20 14:00 ΓΗΠ. KIDO (ιδιωτικό) ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΘΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

19/02/20 12:30 ΓΗΠ. ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19/02/20 14:00 ΓΗΠ. ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.