Gosports.gr - Βασίλης Κούρκουλας

Δείτε παρακάτω τους βαθμολογικούς πίνακες και τις επόμενες αγωνιστικές της Γ’ Εθνικής κατηγορίας αλλά και τους πρωταθλητές χειμώνα μετά την διακοπή των εορτών.

1ος Όμιλος:

  • 10η 09/01/2022, 15:00 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ – Αλεξανδρούπολης ΠΟ

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Πανδραμαϊκός 9-19
  2. Αγροτικός Αστέρας 9-19
  3. Άρης Αβάτου 9-19
  4. Απόλλων Παραλιμνίου 9-13
  5. Εθνικός Σοχού 9-13
  6. Αναγέννηση Πλαγιάς 9-13
  7. Αλεξανδρούπολη FC 9-12
  8. Δόξα Δράμας 9-10
  9. Θερμαϊκός Θέρμης 9-10
  10. Νέστος Χρυσούπολης 9-7
  11. Ορφέας Ξάνθης 9-6
  12. Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 9-5

2ος Όμιλος:

  • 10η 09/01/2022, 15:00 ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ – Εδεσσαϊκός
  • 10η 09/01/2022, 15:00 ΑΕ Ποντίων – Μακεδονικός
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Κτηνοτροφικός Αστέρας – Κοζάνη ΦΣ
  • 10η 09/01/2022, 15:00 ΑΣ Γιαννιτσά – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Μακεδονικός 9-20
  2. Εδεσσαϊκός 9-18
  3. Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας ΑΟ 9-16
  4. ΑΕ Ποντίων 9-16
  5. ΑΣ Γιαννιτσά 9-13
  6. Κοζάνη ΦΣ 9-13
  7. Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 9-11
  8. Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 9-11
  9. Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ 9-11
  10. Κτηνοτροφικός Αστέρας 9-9
  11. ΑΕ Λευκίμμης 9-7
  12. Ηρακλής Αμπελοκήπων 9-6

3ος Όμιλος:

  • 10η 09/01/2022, 15:00 ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Φήκης Π.Ο.
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ελασσόνα
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Ηρακλής Λάρισας 9-21
  2. ΑΟ Υπάτου 9-20
  3. Δήμητρα Ευξεινούπολης 9-15
  4. ΠΟ Ελασσόνας 9-14
  5. Νέα Αρτάκη 9-14
  6. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 9-13
  7. Αμβρυσσέας Διστόμου 9-13
  8. Θησέας Αγριάς 9-13
  9. ΠΟ Φήκης 9-13
  10. Ατρομητός Παλαμά 9-5
  11. ΑΠΟ Αταλάντη 9-3
  12. Αετός Μακρυχωρίου 9-1

4ος Όμιλος:

  • 13η 09/01/2022, 15:00 Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης 2014
  • 13η 09/01/2022, 15:00 Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος
  • 13η 09/01/2022, 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων – Διαβολιτσίου Α.Ο.
  • 13η 09/01/2022, 15:00 Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή
  • 13η 09/01/2022, 15:00 Ναυπακτιακός Αστέρας – Παμβουπρασιακός
  • 13η 09/01/2022, 15:00 Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Τηλυκράτης Λευκάδας 11-28
  2. Παναχαϊκή 11-25
  3. ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 11-20
  4. Ναυπακτιακός Αστέρας 11-19
  5. ΑΟ Διαβολιτσίου 10-17
  6. Διαγόρας Βραχνεΐκων 11-17
  7. Αίας Γαστούνης 11-16
  8. ΠΑΟ Βάρδας 11-14
  9. Εθνικός Σκουλικάδου 11-13
  10. Παναγρινιακός 11-12
  11. Αναγέννηση Άρτας 11-12
  12. Παναιγιάλειος 11-8
  13. Αμβρακικός Λουτρού 11-1

5ος Όμιλος:

  • 9η 19/12/2021, 11:30 Παναρκαδικός 0-0 Σαντορίνη
  • 9η 19/12/2021, 13:00 Χαραυγιακός 2-3 Μυκόνου ΑΕ
  • 9η 19/12/2021, 15:00 Άρης Σκάλας 0-2 Ερμής Μελιγούς
  • 9η 19/12/2021, 15:00 Αγ. Ιερόθεος 0-2 Ηλιούπολη
  • 9η 19/12/2021, 15:00 Ερμιονίδα 0-2 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Ηλιούπολη 8-19
  2. Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 8-19
  3. Παναρκαδικός 8-14
  4. ΑΕ Μυκόνου 8-13
  5. ΑΣ Σαντορίνη 2020 8-12
  6. Φωστήρας 8-12
  7. Ερμής Μελιγούς 9-9
  8. ΑΕ Ερμιονίδας 8-8
  9. Άρης Σκάλας 9-7
  10. Άγιος Ιερόθεος 8-5
  11. Χαραυγιακός 8-5

6ος Όμιλος:

  • 10η 09/01/2022, 15:00 Εθνικός – Αιολικός
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Προοδευτική – Κερατσίνι
  • 10η 09/01/2022, 15:00 ΑΟ Πυλίου Κω – Καραβάς
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός
  • 10η 09/01/2022, 15:00 Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

Αγώνες – Βαθμοί

  1. Πανελευσινιακός 8-19
  2. Προοδευτική 8-19
  3. Αιολικός 9-17
  4. Εθνικός Πειραιώς 8-16
  5. ΑΟ Πυλίου Κω 7-10
  6. ΑΠΟ Κερατσίνι 8-10
  7. Αστέρας Βάρης 8-9
  8. Θύελλα Ραφήνας 8-7
  9. Αίας Σαλαμίνας 8-6
  10. ΑΟ Καραβάς 8-6
  11. Αήττητος Σπάτων 8-6

7ος Όμιλος:

  • 9η 09/01/2022, 15:00 Ρουφ – Αγ. Νικόλαος
  • 9η 09/01/2022, 15:00 Αλμυρός – ΑΟ Αναγέννηση
  • 9η 09/01/2022, 15:00 Άρης Σούδας – Πανιώνιος
  • 9η 09/01/2022, 15:00 Γιούχτας – Ατσαλένιος
  • 9η 09/01/2022, 15:00 ΑΟ Πόρου – Νεάπολη

Αγώνες – Βαθμοί

  1. ΑΟ Αγίου Νικολάου 8-19
  2. ΠΑΟ Ρουφ 7-16
  3. Πανιώνιος 7-14
  4. Γιούχτας 8-12
  5. ΑΟ Πόρου 7-10
  6. Ατσαλένιος 8-10
  7. Αλμυρός Γαζίου 8-9
  8. Άρης Σούδας 8-6
  9. ΑΕ Νεάπολης 7-6
  10. Αναγέννηση Ιεράπετρας 8-1