Δείτε παρακάτω τους βαθμολογικούς πίνακες και τις επόμενες αγωνιστικές της ΕΠΣ Ηπείρου αλλά και τους πρωταθλητές χειμώνα μετά την διακοπή των εορτών.

Α Κατηγορία Α Όμιλος
  • 13η Αγωνιστική Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 13η Αγωνιστική ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
  • 12η Αγωνιστική ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη 12/01/22 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
Βαθμοί – Αγώνες
  1. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 28 – 10 
  2. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 23 – 10
  3. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 23 – 11
  4. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 16 – 11
  5. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 16 – 11
  6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 14 – 11
  7. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11 – 11
  8. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 11 – 10
  9. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 10 – 11
  10. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 9 – 11
  11. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 3 – 11

Α Κατηγορία Β Όμιλος

  • 13η Αγωνιστική ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Ρεπό: Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

Βαθμοί – Αγώνες

  1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 30 – 11
  2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 27 – 11
  3. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 25 – 10
  4. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 19 – 11
  5. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 19 – 11
  6. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 17 – 11
  7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 11 – 11
  8. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 10 – 11
  9. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 8 – 11
  10. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 7 – 11
  11. ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 1 – 11

Β Κατηγορία Α Όμιλος 

  • 13η Αγωνιστική Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 13η Αγωνιστική Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
  • 13η Αγωνιστική Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Ρεπό: Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
  • 12η Αγωνιστική Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 12/01/22 17:00

Βαθμοί – Αγώνες

  1. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 33-11 
  2. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 25-11
  3. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 24-11
  4. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 20-11
  5. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 17-11
  6. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 16-11
  7. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 13-10
  8. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 13-11
  9. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 12-10
  10. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 12-12
  11. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 10-11
  12. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7-11
  13. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 1-11

Β Κατηγορία Β Όμιλος

  • 13η Αγωνιστική ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 13η Αγωνιστική Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 08/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 09/01/22 15:00
  • 13η Αγωνιστική ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/01/22 15:00

Βαθμοί – Αγώνες

  1. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 36-12
  2. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 27-12
  3. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 22-12
  4. Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 19-12
  5. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 18-12
  6. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 15-12
  7. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 15-12
  8. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 13-12
  9. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 12-12
  10. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10-12
  11. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 10-12
  12. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 6-12

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22 

  • 8η Αγωνιστική ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
  • 8η Αγωνιστική Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 8η Αγωνιστική Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 8η Αγωνιστική ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
  • 8η Αγωνιστική Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

Βαθμοί – Αγώνες

  1. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 21-7 
  2. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 18-7
  3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 10-6
  4. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 8-6
  5. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8-6
  6. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 8-6
  7. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 4-6
  8. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-6
  9. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-6

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.