Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων Μπαράζ Ανόδου Πρωταθλητριών ΕΠΣ (6η Αγωνιστική).

1ος Όμιλος

  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ “Γ. ΜΑΚΡΗΣ” (ΔΡΑΜΑΣ) ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 29/05/2022 17:00 ΓΗΠ.ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2ος Όμιλος

  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΓΗΠ. ΠΟΔ. Ν. Τρίγλιας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΕΜΙΝ ΞΑΝΘΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΜΕΛΙΤΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑΣ) ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

3ος Όμιλος

  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΙΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΑ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΕ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  • 29/05/2022 16:00 ΠΕΤΡΙΤΗ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

4ος Όμιλος

  • 28/05/2022 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΦΑΣΓΡΕΒΕΝΩΝ Ο ΠΥΡΣΟΣ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΑΚ ΣΤΥΛΙΔΑΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΣΤΥΛΙΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΣΑΛΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΓΗΠ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΟΙΧΑΛΙΑΣ) ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος

  • 29/05/2022 13:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝ. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

6ος Όμιλος

  • 29/05/2022 17:00 ΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
  • 29/05/2022 17:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ (ΦΩΚΙΔΑΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος

  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • 29/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΟΥΔΑΣ (ΧΑΝΙΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 29/05/2022 17:00 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

8ος Όμιλος

  • 29/05/2022 15:30 Β΄ΓΗΠ. ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 28/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΧΙΟΥ (ΧΙΟΥ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΙΟΥ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ
  • 30/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΑΜΟΥ (ΣΑΜΟΥ) ΑΕΒΑΘΥΛΛΟ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.