Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων Μπαράζ Ανόδου Πρωταθλητριών ΕΠΣ (4η Αγωνιστική).

1ος Όμιλος

  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ “Φ.ΚΟΣΜΑΣ” ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΦΕΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΕΖΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • 22/05/2022 17:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

2ος Όμιλος

  • 22/05/2022 17:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΒΡΟΥ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΒΡΟΥ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος Όμιλος

  • 22/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΤΑΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝ. (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  •  22/05/2022 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4ος Όμιλος

  • 22/05/2022 17:00 Π.ΜΑΓΟΥΛΑ Ν.ΙΩΝ. ΒΟΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΠΥΡΑΣΟΣ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΑΣΤΕΡΑ-ΣΥΝ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ”ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ)  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΦΑΣΓΡΕΒΕΝΩΝ Ο ΠΥΡΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος

  • 21/05/2022 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΤΣΙΛΙΒΙ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝ. ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΠΥΡΓΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

6ος Όμιλος

  • 22/05/2022 17:00 ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΑΟ ΑΝΤΙΚ. ΚΥΠΑΡΙΣΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ (ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ) ΑΙΟΛΟΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΩΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

7ος Όμιλος

  • 22/05/2022 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 22/05/2022 17:00 ΓΗΠ. Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΙΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • 22/05/2022 15:00 ΣΗΤΕΙΑ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8ος Όμιλος

  • 22/05/2022 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΑΕΒΑΘΥΛΛΟ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 22/05/2022 17:30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠ. ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 22/05/2022 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΕ.Π.Σ.Κ. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.