Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής Γυναικών.

1ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ Μ.Γ.Σ. ΕΛΠΙΣ ΓΕΝΙΣΕΑΣ ΞΑΝΘΗ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΑΡΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΡΑΚΗΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΡΑΚΗΣ ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΚΤΕΟ1 (ΕΒΡΟΥ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΟΥΦΛΙ 2018 Π.Ο. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΑΣΙΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

2ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 Π.Ε.Α.Κ.Ι.ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΣΙΩΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΤΑΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Α.Ε. ΚΑΝΟΝΙΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

3ος Όμιλος: 

  • 10/12/2022 15:00 ΠΥΛΑΙΑΣ (ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝ.) ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΠΑΟΚ Β ́ ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΡΟΒΑΤΖΗΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 11/12/2022 15:00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΨYΧΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ “ΛΙΑΠΕΙΟ” (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΠΑ.Ο ΚΟΙΛΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΑΡΙΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΡΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΡΙΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΚΟΥΚΟΥ ΑΕΚ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ AO ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

5ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 Μ. ΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΑΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΥΜΝΟΥ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Φ.Σ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΚΑΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • 11/12/2022 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΙ ΔΟΚΟΥ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Β ́ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 10/12/2022 14:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΑΛΑΤΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β ́ ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “ΣΦΑΓΕΙΩΝ” (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β ́ ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

7ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 11:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ Β ́ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 15:00 ΣΤ. EMILEON SPORT (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ Α.Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΤΑΣ ΑΛΕΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΤΑΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΠΕΛΟΠΙΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

8ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΠΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 15:00 ΚΟΝΤΙΑΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΡΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΗΝΩΝ

9ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙOY ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 15:00 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΠΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 15:00 STAR CLUB ΒΟΥΛΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΟΛΩΝΟΣ ΣΙΤΙ ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

10ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α.Σ. ΑΟ ΖΩΗ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ̈ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ̈ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΣΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 10/12/2022 12:00 ΔΗΜ ΕΥΔΗΛΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ (ΣΑΜΟΥ) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΑΟ ΡΙΓΛΗ ΑΛΙΚΗ ΣΑΜΟΥ ΚΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ ΠΕΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΥ

11ος Όμιλος: 

  • 11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ (ΧΑΝΙΩΝ) ΣΤΙΛΒΗ ΧΑΝΙΩΝ AΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 11/12/2022 15:00 ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ (ΧΑΝΙΩΝ) ΚΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΡΑΠΑΝΙΑΝΩΝ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΕ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΥΛΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΜΠΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΝΙΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.