Gosports.gr - Φώτο Αρχείου

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠ. Καμπανιακού Χαλάστρας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠ. “Δημήτριος Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

2ος Όμιλος: 

  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜ. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 30/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 Γήπεδο Νέων Επιβατών (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ LLESHI SOKOL ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΙΤΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 29/01/2023 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος Όμιλος: 

  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 29/01/2023 15:00 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-
    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΑ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ‘ΠΛ. ΓΡΗΓΟΡΗΣ’ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 Α.K. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 29/01/2023 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΓΟΥΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΠΥΡΓΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΤΡΦΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 29/01/2023 12:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

5ος Όμιλος: 

  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΓΗΠΕΔΟ Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΤΑΥΡΟΥ “Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΚΟ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 29/01/2023 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 29/01/2023 15:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.