Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

  • 27/11/2022 15:00 Γηπ. “Δημ.Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΥΣΙΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • 7/11/2022 15:00 Γηπ. Καμπανικού Χαλάστρας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 27/11/2022 15:00 Δημ.Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΛΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2ος Όμιλος: 

  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜ.ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΦΟΡΗΣ ΓΕΝΤΖΗΣ (ΠΕΛΛΑΣ) ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α’ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΑΑΛΙΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΡΑΛΙΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

3ος Όμιλος: 

  • 27/11/2022 13:00 ΔΗΜ.ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΙΤΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (ΟΙΧΑΛΙΑΣ) ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΕΘΝ.ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΙΤΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

4ος Όμιλος: 

  • 27/11/2022 13:45 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΓΗΠ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ) ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 26/11/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 27/11/2022 13:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ “Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ” (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΘΛ. ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

5ος Όμιλος: 

  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 27/11/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • 27/11/2022 15:00 ΓΗΠ. ΡΟΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 26/11/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  • 27/11/2022 15:00 ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΑΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 27/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.