Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 Γηπ.”Δ. Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ. ΠΟΔ. Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΕΒΡΟΥ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • 20/11/2022 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ. ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • 20/11/2022 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ  ΑΛΕΞ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

2ος Όμιλος: 

  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • 20/11/2022 15:00 Γηπ. Νέων Επιβατών (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 Α ́ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • 20/11/2022 15:00 Δημ. Στ. Κασσανδρείας(ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΕΘΝ.ΣΤ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3ος Όμιλος: 

  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΥΔΡΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • 20/11/2022 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΑ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΥΖΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 20/11/2022 15:00 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

  • 20/11/2022 15:00 ΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 20/11/2022 11:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΠΥΡΓΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 20/11/2022 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΡΟΔΟΥ “Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ” (ΔΩΔ/ΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

5ος Όμιλος: 

  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΤΑΥΡΟΥ “Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΒΡΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 20/11/2022 15:00 ΓΗΠ. Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 20/11/2022 15:00 Β ́ΓΗΠ. ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΜΑΡΚΟ ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 20/11/2022 15:00 ΔΗΜ.Α.Κ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.