Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

11/12/2022 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

11/12/2022 15:00 ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/12/2022 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΓΚΙΟΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

11/12/2022 15:00 Γ.Δ.Δ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

11/12/2022 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

2ος Όμιλος: 

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΣΕΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/12/2022 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

11/12/2022 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11/12/2022 15:00 Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΥΣΙΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/12/2022 15:00 Α ́ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

3ος Όμιλος: 

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/12/2022 15:00 ΓΗΠ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ(ΟΙΧΑΛΙΑΣ) ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΒΥΖΑΣ ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11/12/2022 14:30 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ -ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/12/2022 12:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/12/2022 11:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

4ος Όμιλος: 

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/12/2022 11:00 ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ) ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11/12/2022 18:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ “Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ” (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

5ος Όμιλος: 

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝAΣΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

10/12/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΙΟΥΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

10/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/12/2022 15:00 ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΑΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

11/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

11/12/2022 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΒΡΟΥ ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/12/2022 15:00 Β ́ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.