Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

1ος Όμιλος:

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

4/12/2022 15:00 Γήπεδο “Δημήτριος Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

4/12/2022 15:00 ΓΗΠ. ΚΑΜΠΑΑΝΙΑΚΟΥ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

4/12/2022 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΥΕΥΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

4/12/2022 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

4/12/2022 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

2ος Όμιλος:

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ ΦΟΡΗΣ ΓΕΝΤΖΗΣ (ΠΕΛΛΑΣ) ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

4/12/2022 15:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

4/12/2022 15:00 Γήπεδο Νέων Επιβατών (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ MΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

4/12/2022 15:00 Α ́ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

3ος Όμιλος:

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4/12/2022 14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ‘ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ’ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΑ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4/12/2022 11:00 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

4ος Όμιλος:

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

4/12/2022 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

4/12/2022 15:00 ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΠΥΡΓΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4/12/2022 13:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

5ος Όμιλος:

4/12/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΜΑΡΚΟ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

4/12/2022 15:00 ΓΗΠΕΔΟ Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

4/12/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

4/12/2022 15:00 Β ́ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.