Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 4ης αγωνιστικής της FL.

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ” ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ

  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΡΥΣΟΒ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ Α.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ

  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10/04/21 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020

  • ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

  • ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

10/04/21 12:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΛΟΥ “Π.Ι. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ

  • ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 2019 ΤΡΙΓΛΙΑ Π.Ο.

  • ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ. ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

  • ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

10/04/21 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΒΑΛΑΣ “ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ” ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

  • ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

10/04/21 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

10/04/21 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α.Ε.Π. ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ