Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής της Superleague 1.

17/09/21 19.00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΡΗΣ

  • ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18/09/21 20.30 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ‘ΟΙ ΖΩΣΙΜ.” ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19/09/21 16.00 “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

  • ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19/09/21 18.15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

  • ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

19/09/21 18.15 “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΠΑΕ ΟΦΗ ΠΑΕ ΑΕΚ

  • ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΡΑΚΗΣ

19/09/21 20.30 “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ” ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.

  • ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

19/09/21 20.30 “ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ” ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

  • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ