Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής της Superleague 2 (2021-22).

14/11/21 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

  • ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

13/11/21 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΚΑΒΑΛΑΣ “ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ” Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ΑΝ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

14/11/21 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

  • ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΙΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

13/11/21 15.00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Ν.Π.Σ.ΒΕΡΟΙΑ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

14/11/21 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑ

  • ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

13/11/21 15.00 ΓΗΠ. Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΠΑΟΚ Β’ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’ 

14/11/2021 15.00 ΓΗΠ. ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΛΚΑΖΑΡ Α.Ε.Λ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

  • ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

14/11/2021 15.00 ΓΗΠ.”ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ” ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β’ ΑΕΚ Β’

  • ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/1/2021 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ

  • ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

14/11/2021 15.00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

14/11/2021 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΡΟΔΟΣ

  • ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

14/11/2021 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

  • ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14/11/2021 15.00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ “Π.Ι. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΧΑΝΙΑ ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  • ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

13/11/2021 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

  • ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

13/11/2021 15.00 ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ

  • ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΙΑΩΣ