Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία Γυναικών.

Α’ κατηγορία (3η αγων.):

  • 16/10/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙ.ΑΣΤΗΡ ΕΥΟ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΗΠΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 16/10/2021 16:00 ΝΕΟ ΓΗΠΔΟ ΠΑΛΑΜΑ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΚ-ΕΛΠ.ΚΑΡΔ.1994 ΑΣ ΘΕΣΣ ΝΙΚΗ Ο ΑΡΗΣ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • 16/10/2021 16:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΠΑΟΚ ΝΕΑΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΑΟΚ ΘΕΟΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 16/10/2021 16:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΣ) ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ ΔΟΞΑ 2016ΠΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 16/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΣΥΝ ΦΕΙΔΩΝ ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 16/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑ) ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΥΠΟΛΕΣ (ΑΕΚ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 16/10/2021 13:00 ΓΗΠΕΔΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • 16/10/2021 15:00 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑ ΟΦΗ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

Β’ κατηγορία (2η αγων.):

  • 16/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ) ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΠΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΓΗΠ.ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑΣ Α ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ ΓΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
  • 16/10/2021 16:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 17/10/2021 16:15 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΑΣ ΒΟΛΟΣ 204 ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 17/10/2021 13:45 ΔΗΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ (ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 16/10/2021 12:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΤΣΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΑΜΟΣ ΤΣΕΠΕΡΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΣ
  • 16/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ (ΧΑΝΙΑ) ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΠΟΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 16/10/2021 13:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΠΣ ΣΑΜΦΩ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΕΣΒΟΥ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • 17/10/2021 12:30 Α.Κ.ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΤΣΙΒΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΩΔ/ΝΟΥ ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ
  • 17/10/2021 19:30 ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  •  17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -Ι.ΒΑΖΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ) ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
  •  17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΔΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Γ’ κατηγορία (1η αγων.):

  • 17/10/2021 16:00 ΚΩΣΤΑΣ ΧΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ (ΜΑΡΑΚΑ) (ΕΒΡΟΥ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΣΟΥΜΙΛΕΝΚΟ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΕΒΡΟΥ
  • 17/10/2021 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΕΒΡΟΥ) ΣΟΥΦΛΙ 2018 ΠΟ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΠΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΑΓΣ ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΛΕΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΡΤΑΣ ΒΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΙΝΤΙΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 196 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
  • 17/10/2021 16:00 ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ “ΛΙΑΠΕΙΟ” (ΚΟΑΝΗΣ) ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΚΟΥΚΟΥ ΑΕΚ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΖΑΧΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • 17/10/2021 13:45 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΟ ΣΥΝΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • 16/10/2021 13:00 ΓΗΠ. Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ) ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΓΑΛΑΤΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΚΟΝΤΙΑΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΦΥΛΗΣ (ΘΡΑΣΥΒ.) ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΌ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΠΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ. ΡΟΥΦ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 17/10/2021 19:00 ΓΗΠ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ ΑΣ HABILAJ ADI ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 17/10/2021 16:00 ΠΑΡΚΟΥ ΛΑΟΥ ΧΑΛΚ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
  • 17/10/2021 16:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ. “ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 17/10/2021 12:00 Δ.Π.Π. ΓΥΜΝ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΗΑΡ.ΑΣΤΗΡ(ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 17/10/2021 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ (ΧΑΝΙΩΝ) ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
  • 17/10/2021 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΤΙΛΒΗ ΧΑΝΙΩΝ ΑΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ