Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία Γυναικών.

Α’ κατηγορία (4η αγων.):

31/10/2021 12:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΘΕΟΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΧΑΪΔΩ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

31/10/2021 15:00 ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣ/ΝΙΚΗ Ο ΑΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ1964 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ “ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ” ΕΥΟΣΜΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣ ΠΑΟΚ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΚ-ΕΛΠ.ΚΑΡΔ.1994 ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

31/10/2021 15:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΒΑΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10/2021 12:30 ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΕΚ)ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΟ Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

31/10/2021 13:00 ΤΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ) ΑΟ ΣΥΝ ΦΕΙΔΩΝ ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

30/10/2021 16:30 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Β’ κατηγορία (3η αγων.):

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ ΒΕΡΟΙΑ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΓΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΑΜΠΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ – – – – –

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΡΟΔΟΠΗ 87 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΟΛΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΞΑΝΘΗΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΓΚΙΤZΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΣ ΒΟΛΟΣ 2004 ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

31/10/2021 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

31/10/2021 15:00 ΛΕΧΑΙΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

31/10/2021 15:30 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

31/10/2021 11:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ “Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

30/10/2021 13:00 ΔΗΜ. ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΕΣΒΟΥ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

31/10/2021 15:00 Α’ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΑΤΡΟΜ.ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

31/10/2021 12:30 ΔΗΜ. Β’ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜ/ΡΙΟΥ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΑΙΗ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

30/10/2021 12:00 ΝΈΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΣ ΤΡΙΑΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ HABILAJ ADI ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΔΩΔ/ΣΟΥ) ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΟΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΩΔ/ΣΟΥ

Γ’ κατηγορία (2η αγων.):

31/10/2021 15:00 ΚΤΕΟ1 (ΕΒΡΟΥ) ΑΝΑΓΕΝΗΣΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΡΑΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΕΠΣ Μ.(ΜΙΚΡΑΣ ΠΛΑΣΤ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΣΟΥΦΛΙ 2018 ΠΟ ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΑ ΕΒΡΟΥ ΣΚΙΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΒΡΟΥ ΤΡΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ “49 ΠΡΟΚΡΙΤΩΝ” (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΑΓΣ ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΒΕΡΟΙΑ ΛΕΙΝΤΙΣ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΙΠΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΙΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ” (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

31/10/2021 15:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1996 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑ) ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΜΠΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΡΙΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΚΟΥΚΟΥ ΑΕΚ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΦΛΑΜΟΥΛΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΟ ΑΣΑ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ ΜΩΥΣΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

31/10/2021 11:00 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΕ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

31/10/2021 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΪΑΣ) ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΚΟΙΛΟΜΕΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΑΒΡΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ “ΣΦΑΓΕΙΩΝ” (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ “ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ’ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΌ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

30/10/2021 12:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΠΣ ΑΕΚ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

31/10/2021 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (ΑΝΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΑΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΑΠΟΛΛΩΝΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΟΥΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

31/10/2021 11:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ “ΧΑΡ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΧΑΪΑΣ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

31/10/2021 15:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ (ΠΙΡΑΙΩΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ (ΧΑΝΙΩΝ) ΣΤΙΒΛΗ ΧΑΝΙΩΝ ΑΣ ΑΟ ΖΩΗ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ