Νικηφόρο φιλικό τεστ για την Αναγέννηση Άρτας κόντρα στον ΠΑΣ Θύελλα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019 στο γήπεδο Μοναστηρακίου ο φιλικός αγώνας ανάμεσα στον γηπεδούχο ΠΑΣ Θύελλα, που αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Α ΕΠΣ Π-Λ, και την Αναγέννηση Άρτας, που θα αγωνίζεται φέτος στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.

Η ομάδα του ΠΑΣ Θύελλα προηγήθηκε πολύ νωρίς με γκολ του Τσιούνη για το 1-0 που παρέμεινε μέχρι το 40ο λεπτό. Ο Μαργαρίτης  όμως ισοφάρισε σε 1-1 και ο Χούσος διαμόρφωσε το 1-2 του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Παπακίτσος με δυο προσωπικά του γκολ έγραψε το τελικό 1-4.

Διαιτητής: ΡΟΥΣΟΣ Γ.

Βοηθοί: ΣΙΣΚΑΣ Σ. – ΠΑΤΣΗΣ Ι.

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ( ΣΤΑΣΙΝΟΣ): ΣΤΑΣΙΝΟΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΚΟΚΚΩΝΗΣ, ΤΖΑΜΑΛΗΣ, ΖΟΤΑΙ, ΜΑΚΡΗΣ, ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ, ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ,  ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ, ΤΣΙΟΥΝΗΣ,

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΆΡΤΑΣ (ΝΤΑΛΑΚΑΣ): ΜΗΤΣΙΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΚΡΑΜΠΗΣ, ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ, ΜΑΝΙΩΤΗΣ, ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ, ΧΟΥΣΟΣ, ΜΠΑΛΑΦΑΣ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ Α..