Επικράτησε του Π.Σ Φιλιππιάδας σήμερα Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 11:00π.μ. στο γήπεδο του Αγ. Θωμά ο ΠΑΣ Κρανιά, με τις δυο ομάδες να αναμετριούνται για την 16η αγωνιστική του ΄Β ομίλου της ΄Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και μόλις στο 13΄ βρήκαν  δίχτυα με τον Παπαγιάννη για το 1-0 όπου ήταν και σκορ  ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι πέτυχαν άλλα δυο τέρματα στο 68΄με τον Τσόλη (2-0) και στο 73΄με τον Νάτση να διαμορφώνει το τελικό 3-0.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΙΤΣΑΣ Β.

ΒΟΗΘΟΙ: ΣΙΣΚΑΣ Σ. – ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ (ΖΩΤΟΣ): ΚΑΤΣΑΝΟΣ, ΝΑΤΣΗΣ, ΛΑΔΙΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΤΣΟΛΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΑΛΕΣΚΟΣ, ΓΙΑΜΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΠΑΪΡΑΜΙ, ΓΚΟΡΑΤΣΑΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΜΠΑΛΑΚΟΣ, ΧΑΛΚΗΣ, ΠΑΦΙΛΑΣ, ΛΙΟΝΤΟΣ.

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 (ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ): ΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Θ., ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Χ., ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ, ΚΩΣΤΑΣ, ΤΑΓΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ, ΤΣΙΤΣΩΡΗΣ, ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΡΑΜΑΙ, ΝΑΣΤΟΣ, ΠΑΥΛΟΥ, ΜΠΑΛΑΦΑΣ, ΤΟΛΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΔΟΥΚΛΙΑΣ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.