Νίκη του Νυδριού κόντρα στον Αετό Αγιάς

0

Με το παιχνίδι Οδυσσέας Νυδριού- Αετός Αγιάς ολοκληρώθηκε η 5η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας σήμερα Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Νυδριού, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 3-1.
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Χατζή για το 1-0 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Σάββας Γαζής βρήκε 2 φορές δίχτυα διαμορφώνοντας το 3-0, ενώ οι φιλοξενούμενοι απάντησαν με τον Ζήση για το τελικό 3-1.

Διαιτητής: ΤΣΟΓΚΑΣ Α.
Βοηθοί: ΚΑΟΥΡΗΣ ΣΠ.- ΚΩΤΣΗΣ Θ.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ(Βάννας): ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΡΕΤΤΟΣ, ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΚΑΤΑΓΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ(70’ ΘΕΙΑΚΟΣ), ΠΟΛΙΤΗΣ, ΓΑΖΗΣ Ν.(83’ ΒΕΡΥΚΙΟΣ Μ.), ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ, ΓΑΖΗΣ Σ.(83’ ΓΑΖΗΣ Ι.), ZACE, ΧΑΤΖΗΣ(71’ ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΝ.).
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ(Μουστάκας): ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ(16’ ΠΑΠΠΑΣ), ΦΙΛΙΟΣ, ΚΙΤΣΟΣ, GOGA, ΠΑΝΤΟΣ(55’ ΤΣΟΥΜΑΛΗΣ), ΖΗΣΗΣ, ΜΠΕΛΛΟΣ, ΒΑΣΙΑΣ(87’ ΛΙΑΛΙΑΣ), ΒΕΚΙΟΣ(55’ ΔΕΣΚΑΣ), ΛΙΑΛΙΟΣ(55’ ΦΙΛΙΟΣ Π.).