Διεξήχθη χθες Σάββατο 30 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μύτικα ο αγώνας της 8ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στον ΑΟ Μύτικα και τον ΠΣ Ένωση Πάργας, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με γκολ του Χέλμη για το 1-0 του ημιχρόνου. Με δυο ακόμη γκολ του Νιχωρίτη και Νόβα στο δεύτερο ημίχρονο πήραν τη νίκη και τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της αγωνιστικής.

Διαιτητής: ΡΟΥΣΟΣ Ν.

Βοηθοί: ΛΑΙΝΑΣ Χ. – ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ

ΑΟ Μύτικα(Κωστής): ΡΑΠΤΗΣ, ΚΟΥΚΑΙ, BARDHAJ, ΝΙΧΩΡΙΤΗΣ, ΝΟΒΑΣ, ΡΑΜΜΟΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, ΒΡΥΩΝΗΣ, ΜΠΛΑΧΟΥΡΑΣ(61′ ΝΑΤΣΟΣ), ΧΕΛΜΗΣ(74′ ΝΙΤΣΑΣ), ΒΡΥΚΙΟΣ.

ΠΣ Ένωση Πάργας(Πασχοδήμας): ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΗΣ, ΚΩΤΣΗΣ, ΤΟΥΣΗΣ(66′ ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ) , ΓΚΟΓΚΟΖΩΤΟΣ, ΣΤΕΦΟΣ, ΠΑΣΧΟΔΗΜΑΣ(74′ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ), ΜΕΝΑΙ, ΣΙΑΒΙΚΗΣ(39′ ΤΖΑΝΗΣ), KAMZAJ,ΠΑΠΠΑΣ.