Νίκη με ανατροπή πέτυχε σήμερα Κυριακή 27 Ιανουαρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μύτικα ο Α.Ο Μύτικας αφού επικράτησε της Ένωσης Πάργας με σκορ 3-2 για την 12η αγωνιστική του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, αφού ενώ βρέθηκε να χάνει 0-2 αντέστρεψε το εις βάρος του σκορ και πήρε τη νίκη.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολ των Μινά και Hamzaj για το 0-2 του ημιχρόνου. Ο Μύτικας στο δεύτερο ημίχρονο έκανε ολική αντεπίθεση και στο 55’ μείωσε σε 1-2 με τον Κατσάνο, στο 82’ ο Μύτικας ισοφάρισε το ματς σε 2-2 και ο Οικονόμου στο 90’ διαμόρφωσε το τελικό 3-2, δίνοντας την νίκη στην ομάδα του.

Διαιτητής: ΛΥΤΡΑΣ Ν.

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑΣ(Βέρμπης): ΝΤΙΤΣΟΣ, ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΚΑΙ, ΝΟΒΑΣ, ΜΥΤΙΚΑΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, ΝΙΤΣΑΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ, ΜΥΦΤΑΡΑΙ, ΚΑΤΣΑΝΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΒΕΡΜΠΗΣ, ΝΤΙΤΣΟΣ, ΒΕΡΥΚΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ.

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ(Πασχοδήμας): ΚΥΡΓΙΟΣ, ΣΙΑΒΙΚΗΣ, ΤΟΥΣΗΣ, ΚΩΤΣΗΣ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΛΛΟΣ, ΜΙΝΑ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ, ΣΕΡΙΦΗΣ, HAMZAJ, ΠΑΠΠΑΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: GOGAJ, ΒΛΑΣΙΟΥ, ΝΑΝΟΣ, ΣΤΕΦΟΣ, ΣΙΑΒΙΚΗΣ, ΚΥΡΙΑΖΗΣ.