Νίκη του Α.Ο. Μύτικα κόντρα στον Ηρακλή Αγ. Γεωργίου

Με σκορ 3-0 πήρε το τρίποντο ο Μύτικας

Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 03 Μαρτίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μύτικα ο αγώνας της 17ης αγωνιστικής του Β ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στο γηπεδούχο Α.Ο. Μύτικα και τον φιλοξενούμενο Ηρακλή Αγίου Γεωργίου με τους γηπεδούχους να παίρνουν την νίκη με τελικό σκορ 3-0.

Τα γκολ του αγώνα πέτυχαν ο Βέρμπης για το 1-0, όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Ράπτης έκανε το 2-0 και την τελική υπογραφή στον αγώνα έβαλε ο Ουτσκούνης για το τελικό 3-0.

Διαιτητής: Καλογερής Θ.

Βοηθοί: Παππάς Φ. – Ράπτης Χ.

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑΣ (ΒΕΡΜΠΗΣ): ΝΤΙΤΣΟΣ Α., ΚΟΥΚΑΪ, ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ, ΝΟΒΑΣ, ΜΥΤΙΚΑΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, ΒΕΡΜΠΗΣ, ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ, ΝΤΙΤΣΟΣ Ι., MASON, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΝΙΤΣΑΣ, ΤΑΣΟΥΛΗΣ, ΝΟΒΑΣ, ΚΑΤΣΑΝΟΣ, ΦΑΡΜΑΚΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΣ): ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΥ, SUKU, ΒΛΑΧΟΣ, ΔΗΜΟΣ, ΠΑΝΟΥ, ΚΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΝΟΣ, ΕΞΑΡΧΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΡΙΖΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΖΑΒΑΛΗΣ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.