Τετάρτη, 22 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΟ: 

1.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

1.6 04/06/2023 17:00 Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1.6 04/06/2023 17:00 ΓΗΠ.ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΠΟΛΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2.6 04/06/2023 17:00 Δημοτικό γήπεδο Ευρωπού (ΚΙΛΚΙΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΡΩΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ LLESHI SOKOL ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2.6 04/06/2023 17:00 Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΛ.ΣΩΜ. ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

3.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ” (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

4.6 04/06/2023 17:00 Π.ΜΑΓΟΥΛΑ Ν.ΙΩΝ. ΒΟΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4.6 04/06/2023 17:00 Γήπεδο Κιλελέρ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

4.6 04/06/2023 17:00 ΓΗΠ. ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΦΣ ΕΟΡΔΑΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝOΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΧΑΙΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

5.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

5.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ) ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΛΕΒΑΝΤΕ ΑΟ ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

5.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

6.6 04/06/2023 17:00 Δημοτικό γήπεδο Ελλοπίας (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

6.6 04/06/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ (ΦΩΚΙΔΑΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

7.4 03/06/2023 17:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

7.4 04/06/2023 17:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ. ̈ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ̈ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

8.6 03/06/2023 20:30 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΥΛΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

8.6 04/06/2023 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.