Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 1ου γύρου σε 4ο, 6ο και 7ο Όμιλο της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας:
Το πρόγραμμα των αγώνων:
4ος Όμιλος:
- 6η Αγωνιστική
18/04/2021, 16:30 Αλμυρός – Φωκικός
18/04/2021, 16:30 Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
18/04/2021, 16:30 ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
18/04/2021, 16:30 Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης - 7η Αγωνιστική
25/04/2021, 16:30 Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου
25/04/2021, 16:30 Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός
25/04/2021, 16:30 Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
25/04/2021, 16:30 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών
25/04/2021, 16:30 Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αταλάντη - 8η Αγωνιστική
09/05/2021, 17:00 Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός
09/05/2021, 17:00 Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
09/05/2021, 17:00 Αλμυρός – ΑΟ Νέας Αρτάκης
09/05/2021, 17:00 Ηρακλής Ψαχνών – Δήμητρα Ευξεινούπολης
09/05/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη - 9η Αγωνιστική
16/05/2021, 17:00 Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
16/05/2021, 17:00 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου
16/05/2021, 17:00 Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αλμυρός
16/05/2021, 17:00 Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
16/05/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών - 10η Αγωνιστική
23/05/2021, 17:00 ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός
23/05/2021, 17:00 Οπούντιος Μαρτίνου – Δήμητρα Ευξεινούπολης
23/05/2021, 17:00 Αμβρυσσέας Διστόμου – Αταλάντη
23/05/2021, 17:00 Αλμυρός – ΑΟ Υπάτου
23/05/2021, 17:00 Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών - 11η Αγωνιστική
06/06/2021, 17:00 Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
06/06/2021, 17:00 Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
06/06/2021, 17:00 ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
06/06/2021, 17:00 Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
06/06/2021, 17:00 Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
6ος Όμιλος:
- 5η Αγωνιστική
18/04/2021, 16:30 Πανιώνιος – Μαρκό
18/04/2021, 16:30 Εθνικός Πειραιώς – Αήττητος Σπάτων
18/04/2021, 16:30 Ηλιούπολη ΓΣ – Χαραυγιακός
18/04/2021, 16:30 Μοσχάτο – Προοδευτική
18/04/2021, 16:30 ΑΠΟ Φωστήρ – Πανναξιακός - 6η Αγωνιστική
25/04/2021, 16:30 Εθνικός Πειραιώς – Πανιώνιος
25/04/2021, 16:30 Μαρκό – Ηλιούπολη ΓΣ
25/04/2021, 16:30 Αήττητος Σπάτων – Μοσχάτο
25/04/2021, 16:30 Χαραυγιακός – ΑΠΟ Φωστήρ
25/04/2021, 16:30 Προοδευτική – Άνω Μερά Μυκόνου - 7η Αγωνιστική
09/05/2021, 17:00 Πανιώνιος – Ηλιούπολη ΓΣ
09/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Εθνικός Πειραιώς
09/05/2021, 17:00 ΑΠΟ Φωστήρ – Μαρκό
09/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Αήττητος Σπάτων
09/05/2021, 17:00 Πανναξιακός – Προοδευτική - 8η Αγωνιστική
16/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Πανιώνιος
16/05/2021, 17:00 Ηλιούπολη ΓΣ – ΑΠΟ Φωστήρ
16/05/2021, 17:00 Εθνικός Πειραιώς – Άνω Μερά Μυκόνου
16/05/2021, 17:00 Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός
16/05/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Προοδευτική - 9η Αγωνιστική
23/05/2021, 17:00 Πανιώνιος – ΑΠΟ Φωστήρ
23/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Μοσχάτο
23/05/2021, 17:00 Πανναξιακός – Εθνικός Πειραιώς
23/05/2021, 17:00 Προοδευτική – Μαρκό
23/05/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων - 10η Αγωνιστική
30/05/2021, 17:00 Άνω Μερά Μυκόνου – Πανιώνιος
30/05/2021, 17:00 Μοσχάτο – Πανναξιακός
30/05/2021, 17:00 Ηλιούπολη ΓΣ – Προοδευτική
30/05/2021, 17:00 Εθνικός Πειραιώς – Χαραυγιακός
30/05/2021, 17:00 Μαρκό – Αήττητος Σπάτων - 11η Αγωνιστική
06/06/2021, 17:00 Πανναξιακός – Άνω Μερά Μυκόνου
06/06/2021, 17:00 Προοδευτική – ΑΠΟ Φωστήρ
06/06/2021, 17:00 Χαραυγιακός – Μοσχάτο
06/06/2021, 17:00 Αήττητος Σπάτων – Ηλιούπολη ΓΣ
06/06/2021, 17:00 Μαρκό – Εθνικός Πειραιώς
7ος Όμιλος:
- 6η Αγωνιστική
17/04/2021, 16:30 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Πανγυθεατικός
18/04/2021, 16:30 Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς
18/04/2021, 16:30 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας
18/04/2021, 16:30 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017
18/04/2021, 16:30 Ερμιονίδα – ΠΑΟ Ρουφ
18/04/2021, 16:30 Αγ. Ιερόθεος – Παναρκαδικός - 7η Αγωνιστική
25/04/2021, 16:30 Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Ρουφ
25/04/2021, 16:30 Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
25/04/2021, 16:30 Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα
25/04/2021, 16:30 Ερμής Μελιγούς – Αγ. Ιερόθεος
25/04/2021, 16:30 Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
25/04/2021, 16:30 Κηφισιά – Μολαϊκός - 8η Αγωνιστική
09/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Ναύπλιο 2017
09/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός
09/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς
09/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Κορωνίδα Κοιλάδας
09/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Κηφισιά
09/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου - 9η Αγωνιστική
16/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Πανγυθεατικός
16/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός
16/05/2021, 17:00 Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ
16/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Αγ. Ιερόθεος
16/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Μολαϊκός - 10η Αγωνιστική
23/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Ναύπλιο 2017
23/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας
23/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Κηφισιά
23/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
23/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Μολαϊκός
23/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Άρης Σκάλας ΑΠΣ - 11η Αγωνιστική
26/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Κορωνίδα Κοιλάδας
26/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ερμής Μελιγούς
26/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός
26/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ
26/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
26/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Αγ. Ιερόθεος - 12η Αγωνιστική
30/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ναύπλιο 2017
30/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
30/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Μολαϊκός
30/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
30/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Αγ. Ιερόθεος
30/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμιονίδα - 13η Αγωνιστική
06/06/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κηφισιά
06/06/2021, 17:00 Μολαϊκός – Κορωνίδα Κοιλάδας
06/06/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ερμής Μελιγούς
06/06/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Πανγυθεατικός
06/06/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Παναρκαδικός
06/06/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου